BlogPlay.eu

Darmowizja – zwrot kosztów

09.16.2008 15:14:30 · Opublikowano w inne, test, usługi
Kilka dni temu w newsie "Darmowizja = darmo kłopoty Play?" pisaliśmy o możliwości darmowego wypróbowania video rozmów przez weekend oraz o możliwości przypadkowego naliczenia kosztów za połączenie w przypadku znajdowania się w zasięgu nadajników Plusa. W dniu dzisiejszym rzecznik prasowy Play na swoim blogu postanowił się ustosunkować do tej sprawy. Oto komentarz Marcina Gruszki:
Promocja działała tylko w zasięgu 3G. Już to bardzo ograniczało jej dostępność. Tam gdzie to było możliwe korzystaliśmy tylko i wyłącznie z naszych nadajników. Oczywiście byli też klienci, którzy byli w zasięgu nadajników 3G firmy PLUS GSM. Wszystkie te osoby wczoraj dostały zwrot kosztów korzystania z promocji. Ktoś nie dostał? Reklamujcie ;-)
Jak widać Play kolejny raz wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów. Tak trzymać Play.
Źródło:

11 komentarze dla wpisu “Darmowizja – zwrot kosztów”

 1. Nieźle – gratulacje dla Play. Nie wiem, czy na taki (przecież prosty) gest byłoby stać któregokolwiek operatora z wielkiej trójcy? 🙂

 2. to niech pan rzecznik odpowie na jedno pytanie: dlaczego mam pisać list do P4 żeby uzyskać dostęp do PUK2?

 3. misiek8881 napisał:

  Czyli wniosek jeden : można było korzystać śmiało nawet w zasięgu plusa, a i tak dostałoby się zwrot kosztów 😀

 4. Zasięg 3G
  Play sam się wkopał. Winą tego jest roaming 3G- miał być tylko 2 G to wtedy nie byłoby takiego problemu. Jak jestem w Zielonej Górze to mimo że jestem w zasięgu 3G PLAY to i tak przerzuca mi na PLUSA 3G. Wychodzi na to że PLAY sam pod sobą dołki kopie podpisując umowę na roaming 3G.

 5. mnie skasowalo, w zasiegu Play 😀 😀 😀

 6. Darth_Damien napisał:

  A ja specjalnie chciałem sprawdzić dostępność tej usługi w zasięgu roamingowym Plusa i w ogóle nie mogłem się połączyć z kanałami telewizyjnymi. Dopiero jak zmieniłem zasięg na 3G Playa, udało mi się bez problemu. Ale rozmów video nie próbowałem 🙂

 7. A czy Play zwraca koszt połączenia z numerem TVN24 (72xx) jeśli przez przypadek wykonałem połączenie głosowe zamiast video?

 8. Nie spać, nie spać… coś zamiast wyprzedzać inne portale, Blog Play przysypia…

  “Wpuść imieninowe PLAY na DOMÓWKĘ”
  http://www.telix.pl/artykul/wpusc-imieninowe-play-na-dom%C3%93wk%C4%98-3,24319.html

 9. to jest zart napisał:

  ha, to naprawde jest zart chwalic operatora za to ze cos spiepszyl i oddal pieniadze, warunki swiadczonych promocji sa poprostu nieuczciwe w play. Liczy sie tylko szum wokol marki, chca sie szybko pojawic zeby sie dobrze sprzedac, ludzi maja gdzies.

 10. LUDZIE zauważcie jedno – to co zrobił PLAY jest karygodne i niewybaczalne – najpierw dudnili z uporem maniaka o darmowych wideorozmowach w play w ten konkretny zeszły tydzień a potem nagle zaczeli zdzierać kase z tychże połaczeń (wielu osobom) – część z Was pisze ,że nie ma sprawy bo operator odda to co niesłusznie zabrał a czy pomyśleliście może o losach takich osób którzy na koncie mieli mało kasy? ? ( a takich jest bardzo dużo) i tu nagle taka osoba planuje sobie te swoje powiedzmy 5 pln tak wydatkować ,żeby starczyło jej jeszcze kilkanaście dni zanim znowu doładuje – w międzyczasie korzysta z promocji darmowy weekend wideorozmów w play mając pełne do tego prawo i co? i po paru minutach gadania nagle połaczenie zostaje przerwane a konto użytkownika zablokowane – i co mu zostaje? zamiast cieszyc sie z darmowcyh wideorozmow zmuszony jest kupić kolejne doładowanie play wcześniej niż planował a wszystko to przez głupi bład play polegający na tym ,że oni nie mogą bądź nie chcą przestac naliczac kasy – ja też czuje sie oszukany – przed wideorozmową z dziewcyzna wyslalem jej smsa ,żebysmy oboje ręcznie ustawili wybor sieci na play a mimo to i tak mnie skasowało za wideorozmowe i kasowało mnie nadal nastepnego dnia – nie obchodzi mnie ,że teraz kiedy złożyłem reklamacje organizator odda mi to co mi bezprawnie ukradł – nie obchodzi mnie nawet jesli play rzuci mi na odczepnego jakimś pakietem 5 minut do wszystkich w ramach rekompensaty – dla mnie ten weekend był weekendem w którym powinienem miec mozliwosc kilkadziesiat godzin gadac przez wideorozmowy a moglem to robic tylko do wysokosci salda dodatniego jakie mialem na koncie (i to przy założeniu że play mi te kase odda) – tak więc play po raz kolejny pokazuje brak profesjonalizmu a wypowiedz pana Gruszki jest po prostu infantylna

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.