BlogPlay.eu

Światłowód i telewizja na rok w prezencie

11.12.2023 11:51:12 · Opublikowano w abonament, PLAY news

W Play Święta zaczynają się wcześniej! Pod fioletową choinką już teraz czeka moc korzystnych ofert, promocji i pakietów specjalnych dla każdego!

Światłowód i telewizja na rok w prezencie!

Nowa oferta Play to idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią rozrywkę z filmami, serialami czy transmisjami sportowymi oraz stabilny i superszybki światłowód, dzięki któremu pozostaną zawsze w kontakcie z bliskimi, szybko pobiorą największe pliki, będą mogli płynnie oglądać wideo w nawet najwyższej jakości czy grać online. Każdy, kto zdecyduje się na pakiet składający się ze światłowodu aż do 5 Gb/s oraz Telewizji MAX Premium oferującej do 172 kanałów (w tym Cinemax oraz ELEVEN SPORTS) otrzyma te usługi aż na rok w prezencie! Po tym czasie miesięczna opłata może wynieść zaledwie 105 zł po rabatach dla klientów Play posiadających abonament komórkowy. To doskonała okazja, aby w świąteczny okres cieszyć się kultowymi filmami czy przeżywać sportowe emocje w najlepszej jakości.

Telewizja z bogatą ofertą kanałów

Najwyższy poziom rozrywki Play zapewnia także przez Telewizję MAX Premium z dostępem do 172 kanałów, w tym filmowego pakietu Cinemax czy sportowej rodziny ELEVEN SPORTS. W bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich, by niezależnie od pogody za oknem wspólnie spędzać czas i cieszyć się różnorodnością kanałów.

To wszystko czeka na klientów w najwyższej jakości obrazu dzięki nowoczesnemu dekoderowi PLAY BOX TV z obsługą 4K, HDR oraz Dolby Vision. Mimo kompaktowych rozmiarów urządzenie pozwala na niezwykle dużo za sprawą systemu Android TV z dostępem do tysięcy aplikacji a także gwarantuje płynne działanie, o co dbają wydajne podzespoły. Minimalistyczny design podkreślony przez podświetlenie LED na spodzie dekodera sprawia, że doskonale będzie prezentować się obok każdego telewizora.

Superszybki światłowód w fioletowych barwach

Dzięki nowoczesnej sieci światłowodowej Play jest w stanie zaproponować swoim klientom wyjątkowo szybki dostęp do internetu – aż do 5 Gb/s w wybranych lokalizacjach. Z łatwością pomoże sprawnie zamówić wszelkie świąteczne prezenty dla bliskich. Korzystające z niego osoby mogą też cieszyć się błyskawicznym pobieraniem nawet największych plików czy płynnym oglądaniem wideo w najwyższych rozdzielczościach.

Tak wysokie parametry operator zapewnia nie tylko dzięki swojej wydajnej infrastrukturze, ale i udostępniając klientom nowoczesny router PLAY BOX NET obsługujący technologię Wi-Fi 6. Pozwala na komfortowe podłączenie do sieci wielu urządzeń niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajdują, umożliwia łatwe zarządzanie domowym Wi-Fi przez aplikację Play24, a jego nowoczesny design z subtelnym podświetleniem pozwala mu idealnie wkomponować się w wystrój każdego pokoju.

Szczegóły promocji oraz możliwość zakupu dostępne są w salonach, telefonicznie pod numerem 790 500 500 oraz na stronie play.pl.

Źródło:

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.