BlogPlay.eu

Nowa oferta na nielimitowany internet 5G oraz router

01.21.2024 13:31:15 · Opublikowano w 5G, abonament, Play Internet

Internet bez limitu prędkości i danych – oferta dla najbardziej wymagających!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników Play wprowadza do swojej oferty prawdziwie nielimitowany internet 5G – bez limitu prędkości i danych już od 85 złotych miesięcznie po rabatach dla klientów Play. To idealne rozwiązanie zapewniające komfort i wolność korzystania z internetu. Surfowanie po sieci, praca zdalna, oglądanie nowości filmowych w jakości 4K czy cyfrowa rozrywka – to wszystko możliwe bez ograniczeń.

Nowoczesny router 5G CPE 5 1000 zł taniej w ofercie z abonamentem

Dodatkowo w ofercie z nielimitowanym internetem dostępna jest wyjątkowa promocja na router 5G CPE 5 (H155-381), który można otrzymać za jedyne 499 zł – zamiast 1499 zł1. Ponadto, spłata obniżonej aż o 1000 zł kwoty następuje w wygodnych ratach 0%. Urządzenie świetnie wkomponuje się w każdą domową lub biurową przestrzeń oraz oferuje nowoczesną sieć w standardzie Wi-Fi 6 802.11 b/g/n/a/ac/ax z możliwością podłączenia do 128 urządzeń, co zapewnia szybką i stabilną łączność. Konfiguracja i zarządzanie urządzeniem jest intuicyjne i niezwykle proste dzięki aplikacji w telefonie, a funkcja udostępniania dodatkowej sieci Wi-Fi dla gości zapewni pełen komfort nie tylko domownikom. To jedno z najlepszych urządzeń domowych na rynku, które zapewnia swobodny dostęp do internetu LTE lub 5G.

Najczęściej wybierana oferta 150 GB, teraz z 5G!

Użytkownikom zainteresowanym tańszymi rozwiązaniami fioletowy operator proponuje warianty na każdą kieszeń. Najchętniej wybierana oferta internetu 150 GB dostępna dla klientów Play za jedyne 30 zł po rabatach otrzymała teraz dostęp do nowoczesnej sieci 5G, dzięki której klienci będą mogli oglądać ofertę cyfrowej rozrywki Play w najwyższej jakości, a także dzięki szybszej transmisji danych i stabilniejszemu połączeniu grać w swoje ulubione gry czy płynnie korzystać z internetu.

Najszybciej rozwijająca się sieć w Polsce

Sieć Play to najszybciej rozwijająca się sieć w całym kraju licząca ponad 11 500 stacji bazowych w całej Polsce. Z ofert można skorzystać przychodząc do jednego z salonów Play, dzwoniąc na numer 790 500 500 oraz odwiedzając stronę play.pl.

Źródło:
Tagi:

Jeden komentarz dla wpisu “Nowa oferta na nielimitowany internet 5G oraz router”

  1. Fajna oferta. Znam tego usługodawcę – zawsze oferuje naprawdę solidne wsparcie.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.