BlogPlay.eu

Nawet 2000 GB gratis w Play na Kartę

02.10.2023 14:54:00 · Opublikowano w PLAY news, pre-paid, prepaid, promocja

Od 10. lutego Play odświeża promocję dla najwyższych pakietów z nolimitem. Do zebrania i wykorzystania w sumie może być tytułowe 2000 GB przez cały rok. Na początek należy korzystać z jednego z pakietów za min. 40 pln:

  • Solo XXL
  • Ukraina XXL
  • Miesiąc bez limitu GB

Następnie w aplikacji Play24 wystarczy wejść w zakładkę „Dla Ciebie”, kliknąć na promocyjny baner i wyrazić zgodę na marketing bezpośredni. To wszystko! Pierwsze 150 GB wyląduje na koncie. Kolejne 150 GB będzie włączone przy kolejnym odnowieniu pakietu nolimit. Łącznie daje to 1800 GB! Promocyjne gigabajty z każdej paczki są ważne 30 dni. Szczegóły dostępne są tu.

A brakujące 200 GB? To dla nowych aktywacji. Wystarczy aktywować nowy starter, doładować za 10 pln, koniecznie w aplikacji Play24. Następnie wyrazić zgodę na marketing bezpośredni w aplikacji Play 24. Odbiór GB w Play24 w zakładce Dla Ciebie > Pakiety. GB są ważne 30 dni od aktywacji. Wiecej szczegółów jest dostępne pod tym adresem.

Z obu promocji można skorzystać i uruchomić do 31. marca br.

Źródło:

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.