BlogPlay.eu

HTC zapowiada nowy smartfon na koniec czerwca

06.20.2022 11:54:27 · Opublikowano w HTC

HTC jest firmą która w latach swojej świetności bardzo chętnie współpracowała z Playem. Dzięki temu klienci fioletowej sieci mogli cieszyć się nowymi urządzeniami jako pierwsi oraz liczyć na interesujące dodatki przy współpracy z audioteką. Z biegiem lat HTC straciło na znaczeniu na rynku smartfonów, za to poszło w kierunku Virtual Reality gdzie odniosło spore sukcesy, zwłaszcza ostatni model Vive Flow.

Po latach posuchy firma spróbuje o sobie przypomnieć zapowiadając model Viverse, który nawiązuje do facebookowego Metaverse. Czy tak się stanie? Jakie rozwiązania będzie zawierał? i Czy warto będzie czekać przekonamy się już w przyszłym tygodniu.

Źródło:
Tagi:

2 komentarze dla wpisu “HTC zapowiada nowy smartfon na koniec czerwca”

  1. Czekam z niecierpliwością. HTC ma naprawdę bardzo solidne i ciekawe produkty.

  2. Ech, pokazali… tylko… to Desire 22 pro. W wybranych krajach EU można zrobić preorder za 459 euro. Flagowca na razie brak.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.