BlogPlay.eu

[Akt.]Play gra z WOŚP

12.16.2020 12:03:57 · Opublikowano w PLAY news, WOŚP

Play będzie wspierał kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy razem ze swoimi klientami. Aby wziąć udział wystarczy w aplikacji Play24 opłacić rachunek lub doładować telefon pre-paid. Za każdą taką transakcję, Play przekaże 1 zł na konto Orkiestry.

Dodatkowo po osiągnięciu kolejnych progów będą uruchomione gry na dedykowanej stronie. Grając w nie można wygrać atrakcyjne nagrody: smartfony, gadżety jak lizaki i pudełka w kształcie serca z biało-fioletowymi motywami.

[Aktualizacja 18/12/2020] W związku z wprowadzeniem tzw. Narodowej Kwarantanny finał został przesunięty na 31. stycznia 2021.

Źródło:
Tagi:

Jeden komentarz dla wpisu “[Akt.]Play gra z WOŚP”

  1. A czy sprzet zakupiony w tym roku za kase z puszek rowniez bedzie tylko “wypozyczony” do szpitali i to Jerzy vel Zloty Melon bedzie nim dysponowal jak mu sie podoba jak w przypadku łóżek w tym roku?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.