BlogPlay.eu

Walentynkowa promocja doładowań

02.14.2018 11:38:31 · Opublikowano w doładowanie, PLAY news, pre-paid
Tylko we środę, 14. lutego, do każdego doładowania zrealizowanego przez facebooka oraz doladowania.play.pl będzie można otrzymać bonusy zgodnie z tabelką:
Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-9,99 zł 500 mb
10-24,99 zł 1 gb
25-49,99 zł 2 gb
50 zł i więcej 70% więcej
Jak zwykle kilka przypomnień: Bonusy są ważne przez 30 dni z wyjątkiem bonusu internetowego w Formule Mini Max na Kartę - tu promocyjne mb są ważne do końca miesiąca. Promocja obowiązuje użytkowników ofert Red Bull Mobile na kartę, w tym prawdopodobnie również RBM Energy na kartę. Taryfy Play na Kartę odNowa również nie ma w wykazie kompatybilnych taryf. Przed doładowaniem zachęcamy do włączenia usługi Wspieram WOŚP. Dzięki temu Play przekaże od siebie 5% wartości doładowań na WOŚP! Zarówno SMS aktywacyjny, jak i przekazywanie środków na podstawie sumy doładowań nie obciąża konta, 100% kwoty doładowania trafia na konto klienta. Wystarczy wysłać bezpłatnego smsa o treści TAK na nr 8070.
Źródło:

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.