BlogPlay.eu

Walentynkowa promocja doładowań

02.13.2017 23:37:35 · Opublikowano w pre-paid, promocja
W końcu nadeszła! Promocja na doładowania znowu w jednodniowej akcji. Tylko we wtorek, 14. lutego, do każdego doładowania zrealizowanego przez facebooka oraz doladowania.play.pl będzie można otrzymać bonusy zgodnie z tabelką:
Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-9 zł 200 smsów do wszystkich
10-24 zł 100 minut do wszystkich
25-49 zł 1 gb
50 zł i więcej 50% więcej
Jak zwykle kilka przypomnień: Bonusy są ważne przez 30 dni z wyjątkiem bonusu internetowego w Formule Mini Max na Kartę - tu promocyjne mb są ważne do końca miesiąca. W taryfie Play Fresh Darmowe rozmowy i SMSy w Play bonus smsowy można wykorzystać na wysyłanie wiadomości wewnątrz sieci Play. Promocja obowiązuje użytkowników ofert Red Bull Mobile na kartę, w tym prawdopodobnie również RBM Energy na kartę. 14. lutego to ostatni dzień zbierania losów do loterii Karta Milion Warta! Przed doładowaniem zachęcamy do włączenia usługi Wspieram WOŚP. Dzięki temu Play przekaże od siebie 5% wartości doładowań na WOŚP! Zarówno SMS aktywacyjny, jak i przekazywanie środków na podstawie sumy doładowań nie obciąża konta, 100% kwoty doładowania trafia na konto klienta. Wystarczy wysłać bezpłatnego smsa o treści TAK na nr 8070.
Źródło:

Jeden komentarz dla wpisu “Walentynkowa promocja doładowań”

  1. suuuper, po ROKU promocja na doładowania. biorąc pod uwagę bonusy z rejestracji i brak możliwości ich przedłużenia, ciekaw jestem ilu było chętnych 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.