BlogPlay.eu

Promocja doładowań na Dzień Dziecka

Czekaliśmy, czekaliśmy i doczekaliśmy się. Tylko we środę, 1. czerwca, do każdego doładowania zrealizowanego przez facebooka oraz doladowania.play.pl będzie można otrzymać bonusy zgodnie z tabelką:
Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 200 minut do wszystkich
11-25 zł 400 smsów
26-50 zł 1 gb
51 zł i więcej 80% więcej
Jak zwykle kilka przypomnień: Bonusy są ważne przez 30 dni z wyjątkiem bonusu internetowego w Formule Mini Max na Kartę - tu promocyjne mb są ważne do końca miesiąca. W taryfie Play Fresh Darmowe rozmowy i SMSy w Play bonus smsowy można wykorzystać na wysyłanie wiadomości wewnątrz sieci Play. Promocja obowiązuje użytkowników ofert Red Bull Mobile na kartę, w tym prawdopodobnie również RBM Energy na kartę. Przed doładowaniem zachęcamy do włączenia usługi Wspieram WOŚP. Dzięki temu Play przekaże od siebie 5% wartości doładowań na WOŚP! Zarówno SMS aktywacyjny, jak i przekazywanie środków na podstawie sumy doładowań nie obciąża konta, 100% kwoty doładowania trafia na konto klienta. Wystarczy wysłać bezpłatnego smsa o treści TAK na nr 8070.
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “Promocja doładowań na Dzień Dziecka”

  1. Możecie podać to dalej albo poradzić co mam zrobić?
    Uprzejmie proszę aby coś zrobić z firmą obsługującą Strefę Doładowań na Facebooku – bonusy nie są przyznawane, ich Centrum Pomocy nie odpowiada, a konsultanci odpowiadający na zgłoszenia z Play24 odsyłają właśnie do nich i koło się zamyka.
    Bardzo proszę jeszcze raz!

  2. Doki, proponuję podrzucić temat rzecznikowi ewentualnie zainteresować sprawą UKE.

  3. Jak mogę to podrzucić Gruszce oprócz komentarza na jego blogu albo fejsie?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.