BlogPlay.eu

10 GB za 10 zł w Play na kartę

Razem z nowymi Formułami Play przygotował coś specjalnego dla pozostałych taryf. Tą nowością jest pakiet 10 GB za 10 zł. 12 Pakiet będzie funkcjonował jako promocja i można go aktywować od 20. sierpnia do 30. listopada br. Pakiet można kupować wielokrotnie a jego ważność wynosi 30 dni. najszybszym sposobem włączenia jest kod *111*745*1# lub wysłanie SMS o treści START.745 na numer 111. Co istotne, ilość taryf w których można będzie korzystać z tej promocji jest długa i dużo powodów do radości mają użytkownicy Fresha:
 • Formuła Play na Kartę,
 • Play na Kartę,
 • Play na Kartę Lubię to!,
 • Formuła Mini Max na Kartę,
 • Play na Kartę Rok Ważności Konta,
 • Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play,
 • Play Fresh Darmowe SMS-y do wszystkich sieci
 • Red Bull Mobile na Kartę.
I oby więcej takich promocji :)
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “10 GB za 10 zł w Play na kartę”

 1. mam formułe play na kartę starter. obecnie z formuły 4w1 mam jeszcze 1,5 gb transferu danych. Czy powyższa promocja będzie na oddzielnym koncie czy to się sumuje, czy też może zastępuje?

 2. Wg regulaminu pakiet 10gb jest dostępny pod kodem *108#. Jeśli pakiet danych z formuły 4w1 również jest pod tym kodem to na 99% pakiety się skumulują; co więcej będą się kumulowały co miesiąc z nowym pakietem danych z formuły 4w1.

 3. No i to jest konkretna promocja 🙂 Oczywiście wiadomo że większość użytkowników nie wykorzysta 20% tego transferu, aczkolwiek dobrze jest mieć komfort psychiczny za 10 złotych.

 4. Witam. Czy ten pakiet działa tylko w zasięgu sieci Play, czy też będąc podłączonym do zasięgu innej sieci?

 5. Antek, pakiet działa na wszystkich krajowych sieciach

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.