BlogPlay.eu

[Aktualizacja] Lutowa jednodniowa promocja doładowań

Długo czekaliśmy się na nową promocję i w końcu jest. Tylko we wtorek, 24. lutego każde doładowanie zrealizowane przez facebooka oraz doladowania.play.pl będzie premiowane zgodnie z poniższymi zasadami:
Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 100 sms
11-25 zł 150 mb
26-50 zł 60% więcej
51 zł i więcej 150 minut do wszystkich
Jak zwykle kilka przypomnień: Bonusy są ważne przez 30 dni z wyjątkiem bonusu internetowego w Mini Maxie - tu promocyjne mb są ważne do końca miesiąca. Promocja obowiązuje użytkowników ofert Red Bull Mobile na kartę. Przed doładowaniem zachęcamy do włączenia usługi Wspieram WOŚP. Dzięki temu Play przekaże od siebie 5% wartości doładowań na WOŚP! Zarówno SMS aktywacyjny, jak i przekazywanie środków na podstawie sumy doładowań nie obciąża konta, 100% kwoty doładowania trafia na konto klienta. Wystarczy wysłać bezpłatnego smsa o treści TAK na nr 8070. [Aktualizacja 25. lutego] Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci play, informuje że "Wszyscy Klienci, którzy otrzymali wczoraj niepoprawny bonus za doładowanie 50 zł podczas promocji doładowań, otrzymali dziś dodatkowo 60% wartości doładowania."
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “[Aktualizacja] Lutowa jednodniowa promocja doładowań”

 1. Doladowalem konto ale dostałem inny bonus.zamiast 60% doladowania dostałem 150 minut do wszystkich sieci.jak i gdzie złożyć reklamacje?z góry dziękuję za odpowiedz

 2. A jaką kwotą doładowałeś konto?

 3. Równe 50 zł i pierwszy raz zdarzyło mi się ze dostałem inny bonus niż powinienem.

 4. Jak widać na forum PLAY sporo osób ma z tym problem –>

  http://forumplay.pl/showthread.php/24966-Bonus-za-Do%C5%82adowanie-Problem-z-przyznaniem-w%C5%82a%C5%9Bciwego-bonusu

  Najlepiej będzie jednak jeśli zalogujesz się tu –>

  http://www.play.pl/pomoc/kontakt/

  Jeżeli nie masz konta, wcześniej należy się zarejestrować.

  Potem proponuję napisać reklamację. Takie rzeczy najczęściej szybko będą rozwiązane. Kiedyś pracowałem w departamencie ds. reklamacji (ale u innego operatora) i szybko były takie sprawy rozwiązywane, najczęściej z korzyścią dla Użytkownika (czyli dla Ciebie). Jednakże informuję także, że maksymalny czas na rozwiązanie reklamacji wynosi 30 dni od chwili dostarczenia zgłoszenia, ale nie martw się u Ciebie będzie szybciej. Możesz również zgłosić reklamację w Salonie Play lub telefonicznie pod nr 790500500, ale sposób internetowy będzie najszybszy i najlepszy. Pozdrawiam.

 5. @Adam: tak jak wspomnieli koledzy – zgłoś w tej sprawie reklamację w BOK. Im szybciej tym lepiej.

 6. Dziękuję za pomoc.przydała się bo sprawa juz rozwiązana:-)

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.