BlogPlay.eu

Zmiana regulaminu doładowań na play.pl

01.24.2015 23:13:24 · Opublikowano w doładowanie, PLAY news
Od 25. stycznia br Play wprowadza małą modyfikację regulaminu doładowań dostępnych na stronie play.pl. Zmiana polega na wydłużeniu maksymalnego czassu oczekiwania na doładowanie konta:
Zasilenie Konta następuje niezwłocznie, jednak nie później niż do końca Dnia Roboczego następującego po dniu zaksięgowania płatności przez PayU (...)
Dzień Roboczy - dzień inny niż sobota oraz dzień ustawowo wolny od pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, w którym PayU prowadzi swoją działalność.
Dla porównania: do 24. stycznia obowiązywał termin 3 godzin. Trzeba jednak wyraźnie zaznaczyć, że jest to maksymalny czas który daje sobie operator płatności na doładowanie konta.
Źródło:

5 komentarze dla wpisu “Zmiana regulaminu doładowań na play.pl”

  1. To teraz w przypadku jednodniowych super doładowań w play na kartę, kiedy są promocje nie ma sensu korzystać!!!!!
    Bo na drugi dzień już ta oferta nie będzie aktualna, bo jest przecież aż jednodniowa, czyli w danym dniu.

  2. jack: przeczytaj uważnie ostatni akapit. Operator płatności dał sobie ewentualny dodatkowy czas. Prawdopodobieństwo, że będzie takie opóźnienie jest bardzo małe – trzebaby dopytać w payu co ich skłoniło do takiej zmiany.

  3. Skoro dali sobie taka ewentualność to wcale nie muszą doładować w danym dniu i idea jednodniowych promocyjnych doładowań przestaje mieć sens, bo w razie co nie będzie można nawet reklamować, bo taki jest regulamin doładowań!:-(

  4. jack: zwróć uwagę, że poprzednio operator dawał maksymalny czas doładowania 3 godziny; czy to znaczy, że w dniu z bonusami wszystkie doładowania zlecone po 21 były realizowane po północy? Nie znam ani jednego takiego przypadku. Stąd jeszcze raz przypomnę, żeby przyjąć tę informację ze spokojem dzięki czemu unikniemy straty niepotrzebnych nerwów.

  5. Trolling “jack”‘u pełną gębą.

    Nigdy za pośrednictwem doładowań play nie czekałem na kasę dłużej niż 3 minuty. A jak od czasu do czasu coś w systemie nie zadziałało i nie dostałem bonusu wynikającego z promocji – szybkie zgłoszenie reklamacji i po 3 dniach dostawałem bonus z “nawiązką”.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.