BlogPlay.eu

Majowa promocja doładowań

Długo na to czekaliśmy, i w końcu jest - promocja doładowań. Tylko 15. maja każde doładowanie zrealizowane przez facebooka oraz doladowania.play.pl będzie premiowane zgodnie z poniższymi zasadami:

Wartość jednorazowego doładowaniaBonus
5-10 zł40 mb
11-25 zł50 minut do wszystkich
26-50 zł80 minut do wszystkich
51 zł i więcej80% więcej
Jak zwykle kilka przypomnień: Bonusy są ważne przez 30 dni z wyjątkiem 40mb w taryfie Mini Max - tu ważność jest do końca miesiąca. Promocja obowiązuje użytkowników RedBull Mobile na kartę oraz Play Karta (pierwsza oferta Play z 2007r.) i Nowy Play na Kartę (druga wersja taryfy dla klientów pre-paid). Klienci korzystający z nowej Formuły Play na Kartę również są uprawnieni do otrzymania bonusów.
Przed doładowaniem zachęcamy do włączenia usługi Wspieram WOŚP. Dzięki temu Play przekaże od siebie 5% wartości doładowań na WOŚP! Zarówno SMS aktywacyjny, jak i przekazywanie środków na podstawie sumy doładowań nie obciąża konta, 100% kwoty doładowania trafia na konto klienta. Wystarczy wysłać bezpłatnego smsa o treści TAK na nr 8070.
Źródło:

4 komentarze dla wpisu “Majowa promocja doładowań”

  1. Amshel napisał:

    super! promocja akurat na majowke, dziekuje Play 🙂

  2. Szkoda że na tej stronie opublikowano tą informację 17.02.2014

  3. @nadol: podobną, ale nie tą samą. Skoro szablon jest dobry, to poza szczegółami każdej jednodniowej promocji, inne informacje mogą się powtarzać.

  4. Lato przyszło i nic… może jak się rok szkoły skończy – to znowu się coś pojawi?!

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.