BlogPlay.eu

Red Bull Mobile i promocja Rdio.com

12.24.2013 0:54:30 · Opublikowano w doładowanie, promocja, Red Bull Mobile, Red Bull Mobile na kartę
Informacje związane z Red Bull Mobile goszczą na naszych stronach głównie przy okazji jednodniowych doładowań organizowanych z zaskoczenia przez Play. Tym razem znaleźlismy promocję dla miłośników muzyki z internetu. Dzięki współpracy Red Bull Mobile oraz serwisu Rdio.com można zyskać darmowy dostęp do serwisu na 3 miesiące. Jak to zrobić? Jeśli jesteś klientem Red Bull Mobile na kartę wystarczy że doładujesz konto za minimum 30 pln, koniecznie przez aplikację RBM dostępną na Facebooku. Kod powinien zostać wyświetlony w ostatnim kroku potwierdzającym doładowanie. Nowi klienci kontraktowi, którzy zamówią w sklepie internetowym abonament Red Bull Mobile NO LIMITS II otrzymają unikalny kod razem z kartą SIM. Promocja trwa do 6. stycznia 2014. Kod można aktywować do 31.01.2014. O czym jeszcze warto wiedzieć? W serwisie Rdio.com znajduje się 20 mln utworów. Promocyjny dostęp działa również na urządzeniach mobilnych. Niestety transfer danych przez sieć komórkową zużywa pakiet internetowy.
Źródło:

2 komentarze dla wpisu “Red Bull Mobile i promocja Rdio.com”

  1. Według mnie jest to promocja Malo interesująca 🙁 ale moze pare osób skorzysta 😉

  2. dla aktywnych użytkowników może być atrakcyjna, zwłaszcza jak ktoś może korzystać z playowego LTE to aż prosi się żeby ściągać co się tylko podoba na telefon.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.