BlogPlay.eu

Formuła w ofertach MIX

04.14.2013 20:14:07 · Opublikowano w mix, mixtura, oferta, pakiet, PLAY news, prezentacja, taryfa
Mix był ostatnią z ofert, która bardzo długo działała bez żadnych zmian. 4. kwietnia rzecznik prasowy zaanonsował nadchodzące zmiany, a kolejnego dnia poznaliśmy wszystkie szczegóły. Zmianą, która rzuca się najbardziej w oczy, jest włączenie nazewnictwa usług opartych na playowej Formule znanej z abonamentów, ale po kolei. Umowy są zawierane na 12, 24,36, 48 doładowań - dwie ostatnie opcje dotyczą klientów przedłużających umowę. W czasie trwania umowy należy utrzymać ważność konta na połączenia wychodzące i przynajmniej raz w miesiącu dokonać doładowania zadeklarowaną kwotą. Dokonując większej ilości doładowań lub zasilając wielokrotnością zadeklarowanej kwoty skracamy długość umowy. Co ważne: doładowania na kwoty inne od kontraktowych nie skracają długości umowy. Doładowanie kwotą kontraktową, lub wyższą, zawsze przedłuża ważność konta o 30 dni. Podczas zawierania umowy z doładowaniem 30pln lub 50pln klient jest zobowiązany do wyboru jednego z trzech płatnych pakietów:
 • Nielimitowane rozmowy w Play za 10 zł,
 • Nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci za 10 zł,
 • Nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz nielimitowane rozmowy w Play za 15 zł,
Opłata będzie potrącana z zasilenia kwotą kontraktową. W czasie trwania umowy nie można zmienić wybranego pakietu. Cena za minutę połączenia w Formule Mix 20 i Formule Mix 30 to 39gr, w Formule Mix 50 29gr. SMS/MMS kosztuje 18gr w każdym wariancie. Opłata aktywacyjna 20pln. Dla przechodzących z pre-paida 0pln. Najtańsza Formuła Mix 20 na 12 miesięcy jest dostępna tylko w opcji bez telefonu, z obowiązkowym pakietem nielimitowanych połączeń w Play za 10pln (pobieranych z kwoty doładowania) oraz bezpłatnym pakietem internetowym 100mb z usługą bezpiecznego internetu (czyli popularny "lejek"). Operator udostępnił również wariant dla klientów korzystających z internetu w telefonie. I tak, przy wyborze Formuły Mix z Internetem jest automatycznie aktywowany płatny pakiet internetowy - 100mb za 5 pln (dla doładowań 30pln) lub 300mb za 7 pln (dla doładowań 50pln). Opłaty za wybrany pakiet są pobierane z kwoty kontraktowej. Dodatkowo został przygotowane pakiety dzięki którym można lepiej dopasować ofertę do aktualnych potrzeb. Co ciekawe, część pakietów jest cykliczna co zwalnia klientów od konieczności ręcznego włączania. Pakiety do minutowe: - nielimitowane rozmowy na polskie numery stacjonarne w Play, cykliczny - 10 pln, - 60 minut do wszystkich; cykliczny - 9 pln, - 100 minut do wszystkich; cykliczny - 15 pln. Nielimitowe rozmowy i wiadomości SMS/MMS do wszystkich sieci
 • pakiet jednorazowy na 1 dzień - 5 pln (maksymalnie 2x w miesiącu)
 • pakiet jednorazowy na 5 dni - 15 pln (maksymalnie 2x w miesiącu)
Nielimitowane rozmowy do Play i wiadomości SMS/MMS do wszystkich sieci
 • pakiet cykliczny na 30 dni - 20 pln
Pakiety internetowe (ważne 30 dni)
 • 50 MB, cykliczny - 3 pln,
 • 100 MB, jednorazowy - 5 pln,
 • 100 MB, cykliczny - 7 pln,
 • 200 MB, cykliczny - 9 pln,
 • 500 MB, cykliczny - 15 pln,
 • 1 GB, cykliczny - 25 pln.
Na 15. kwietnia Play zapowiedział konferencję na której uroczyście zaprezentuje nowe Formuły i ujawni kolejne znane osoby reklamujące nowe oferty.  
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “Formuła w ofertach MIX”

 1. no wy mix jest beznadziejnie beznadziejny…. nowe formuły będą dotyczyły firmy…

 2. PLAY skończył się na Kill ‘Em All 😛

 3. Jak deaktywować cykliczny pakiet 50 mb -za 3 zl?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.