BlogPlay.eu

WIMP w Play

01.16.2013 0:48:46 · Opublikowano w PLAY news, usługi dodane
We wtorkowy wieczór Play zaprezentował wspólnie z Wimp nową muzyczną ofertę dla swoich klientów abonamentowych. WiMP-logo-198x192 Za niecałe 20 pln miesięcznie można zyskać dostęp do bazy ponad 18 mln utworów - lista stale się wydłuża. Co ważne, polski oddział Wimp-a ma własną redakcję, która dba o jak największą liczbę lokalnych wykonawców. Dzięki współpracy z Playem abonenci mogą słuchać wybranych utworów w streamingu nie płacąc na transfer danych; jest też opcja zapisania wybranych utworów w urządzeniu. Z wimpa można korzystać na PC lub Mac, oraz w całej gamie urządzeń mobilnych działających pod kontrolą różnych systemów, takich jak: Android, iOS, Symbian, MeeGo, Windows Phone 7. Użytkownikom BlackBerry pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozwój sytuacji.
Źródło:
Tagi: ,

4 komentarze dla wpisu “WIMP w Play”

  1. Mam konto “beta” w wimpie, jak podpiąć je do usługi wimp + play?

  2. @jan: pomysł jest trochę nietypowy i w związku z tym proponuję wyjaśnić to z wimpem http://www.wimp.pl/wweb/help/contact/

  3. z tego co wiem konto trzeba nowe założyć żeby korzystać z promocji sieci play ;(

  4. Wole raz na jakiś czas coś z youtube włączyć i nie płacić tyle kasy za usługę.
    Poza tym są zwykle mp3 i radio 😉

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.