BlogPlay.eu

Play wprowadza rozbudowane blokady połączeń premium

05.06.2012 23:45:52 · Opublikowano w cenniki, ciekawostki, inne, komunikat, oferta, PLAY news
Nie wiem kiedy taka możliwość w Playb24 się pojawiła, być może dzisiaj wieczorem a może już kilka dni temu ale zgodnie z tym co widoczne na poniższym screenie: Dostępne są możliwości blokowania nastepującego typu usług:
 • Blokada SMS
 • Blokada MMS
 • Blokada Prenumeraty
 • Blokada WAP
 • Blokada Streaming
 • Blokada progu kwotowego 35zł
 • Blokada progu kwotowego 100zł
 • Blokada progu kwotowego 200zł
 • Blokada Ceny 3 zł
 • Blokada Ceny 9 zł
 • Blokada Ceny 15 zł
Więcej informacji na temat blokad można znaleźć na stronie Play24.
Źródło:

9 komentarze dla wpisu “Play wprowadza rozbudowane blokady połączeń premium”

 1. Piotrek napisał:

  Ja to zauważyłem w sobotę wieczorem 🙂

 2. epa hopa napisał:

  a może o zabraniu bonusa w mnp dla mixtury napisz?!

 3. Grzegorz napisał:

  Witam, miałem do niedawna bardzo dobre zdanie o Play, aż do czasu gdy w bliżej nie wyjaśnionych sytuacjach ginęły mi środki z konta(na kartę). Wcześniej myślałem że dużo rozmawiam, ograniczyłem to ale problem nie zniknął. Ograniczyłem korzystanie z internetu, mimo że miałem ponad 2GB do wykorzystania. Dalej to samo. Ostatnio nawet po kolejnym doładowaniu, nie dzwoniąc naprawdę nigdzie, nawet nie dotykając telefonu, znikło z konta 13PLN, a jak by tego było mało, po sprawdzeniu konta po kilkunastu sekundach znowu znikło 7PLN. Na forach wyczytałem żeby po blokować “połączenia premium”, zrobiłem tak, tyle że gdy tylko wszedłem na sklep Play, znowu zjadło kolejne trzy złote. Chodziłem do salonów Play, pytałem, pisałem do Play, nic, POZOSTAJE JEDNO! JEDNO SENSOWNE ROZWIĄZANIE ABY NIE DAWAĆ SIĘ ROBIĆ TĘPAKIEM- ZREZYGNOWAĆ Z PLAY! Jeśli ktoś myśli że zmyślam, napiszę krótko, Ciebie też to może spotkać, a wtedy się przekonasz. Pozdrawiam.

 4. Oszuści napisał:

  Blokady? Hahaha. Kupiłem nowy stater, doładowałem za 5 zł i na drugi dzień miałem numer zablokowany przez playa. Ani wysłać smsa, ani zadzwonić. Trzeba kartę zarejestrować. Fajny sposób na wyłudzanie danych. I jaka odpowiedź?

  “W odpowiedzi uprzejmie informuję, że powodem blokady jest naruszenie Regulaminu świadczenia usług P4 Sp. z o.o. Sądzimy że Pana karta została użyta niezgodnie z paragrafem 6 pkt. 1b Regulaminu dla Użytkowników /lub/ paragrafem 10 pkt. 1b Regulaminu dla Abonentów.”

  “§ 6. Zobowiązania Użytkownika
  1. Użytkownik zobowiązuje się:
  b) nie kierować do Sieci Telekomunikacyjnej lub sieci innych przedsiębiorców
  telekomunikacyjnych, za pomocą jakichkolwiek urządzeń telekomunikacyjnych, przy
  użyciu Karty SIM/USIM otrzymanej przez Użytkownika, ruchu pochodzącego z innych sieci
  telekomunikacyjnych bez zgody Operatora; realizowanie połączeń za pomocą urządzeń
  końcowych przeznaczonych do przyłączenia do sieci stacjonarnej lub działających na
  podobnej zasadzie (zwanych dalej ” Urządzeniami FCT”), w których wykorzystywane będą
  karty SIM/USIM działające w Sieci Telekomunikacyjnej, wymaga uzyskania od Operatora
  uprzedniej pisemnej zgody,”

  To cały play! Kpina! Nigdy więcej!

 5. Pecet86 napisał:

  Grzegorz może jesteś zalogowany na Plusie albo Orange a Twój pakiet internetowy tego nie obejmuje i nalicza za transmisję danych w roamingu krajowym. Możesz sprawdzić na Play24 biling szczegółowy.

 6. jako naczelny lizus sieci play. Niedługo zostane moderatorem forum i przez moje spocone grube paluszki przewina się wszystkie telefoniki.

  Zazdroscie janowi !

  pozdrawiam jan z nowego sącza

 7. Jak to czytam to jestem pełen podziwu jak Play świetnie rozwiązuje swoje problemy z klientami wystarczy wpisać w przeglądarkę Play4U i przeczytać co ludzie piszą.Sam doświadczyłem jak bok olewa swojego klienta jak mało czasem wiedza konsultanci call center sieci play i jak blednę są ich informacje a odpowiedzi na zadane pytania często mijają się z prawdą.Podam przykład kupiłem telefon iphone 4s podpisałem lojalkę w formula 4.0 i zgodnie z informacjami sprzedawców w salonie Play zostałem poinformowany ze na tych telefonach nie ma blokady simlock.A tu zonk bo blokada jest co prawda play daje możliwość by ja ściągnąć tylko nie ma bladego pojęcia jak to zrobić i przekazuje sprawę do działu eksperckiego gdzie tez nie znają rozwiązania jak sprawić by blokadę którą sami założyli można było ściągnąć!Sprawa będzie się ciągnąć a ja chcąc wyjechać za granice z tym telefonem mogę go wyłączyć i spakować do pudelka bo karty sim lokalnego operatora za granica używać nie będę mógł.To tyle

 8. Małgorzata napisał:

  Witam mam pytanie a co zrobić kiedy sms premium przychodzą na internet w sumie rachunek 530 zł do zapłaty (sms premium szt,16) a zaczęło się po telefonie z Obsługi Klienta ,pan pytał o telefon z końcowką 196 stwierdziłam , ze nie posiadam takiego telefonu z tym numerem ale po powrocie z pracy sprawdziłam te 196 a to końcówka PLEY 4 gb i co teraz zrobić fajne Święta ktoś mi zrobił.

 9. Witam mam problem co to jest wogule ta blokada? niechcący ją uaktywniłam i zjadło mi pieniądze z konta… Masakra jakaś… co to jest za gówno?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.