BlogPlay.eu

500 smsów extra na start w ofercie na kartę

10.09.2011 19:43:25 · Opublikowano w ciekawostki, inne, oferta, Play Fresh, PLAY news
Wydaje mi się, że nigdzie nie było żadnej informacji na ten temat więc na początek polecam zapoznać się z bilboardem reklamowym: Po aktywacji startera 9 zł w opcji "Darmowe SMS-y do wszystkich sieci" do 6 grudnia 2011 roku. Pakiet ważny 10 dni. Nie jest to jakaś szałowa promocja ale skoro można powysyłać trochę smsów za darmo to czemu by z niej nie skorzystać :)
Źródło:

8 komentarze dla wpisu “500 smsów extra na start w ofercie na kartę”

  1. jak ważne TYLKO 10dni – to niech sobie te smsy w 4 litery włożą…

  2. […] się więcej na: 500 smsów extra na start w ofercie na kartę Wpisy podobne do 500 smsów extra na start w ofercie na kartęOperatorzy zaczynają wprowadzać […]

  3. Mogli dać tysiąc sms na jeden dzień a po wykożystaniu pakietu wskoczy 2000 na 2 godziny gratis za staż wystarczy doładować konto a niewykorzystane smsy przechodzą jako promocyjne minuty przedłużające ważność konta o 16 lat – proste?? Play coraz bardziej przypomina Orange…. widać ludzie to łykają…

  4. Szkoda, ze blog umiera. RIP

  5. Wchodzę na tą stronę średnio co dwa dni, od trzech lat ale widzę że jest mało nowych wpisów. ddluk trzymam kciuki żeby blog odżył.

  6. Problem jest tego typu, że każdy z nas potrzebuje czasem poświęcić czas na swoje życie prywatne dlatego na blogu jest tak mało newsów.

  7. Te kobiety… 🙂

  8. promocja jak każda inna…

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.