BlogPlay.eu

Red Bull Mobile – relacja z konferencji

08.07.2011 21:29:08 · Opublikowano w cenniki, ciekawostki, inne, Nowe telefony, oferta, PLAY news, promocja
W trakcie sobotniego wieczoru na poznańskim stadionie Lecha miały miejsca dwa ciekawe wydarzenia. Pierwszym z nich była konferencja Playa i Red Bulla podczas której zaprezentowano wspólną ofertę pod nazwą Red Bull Mobile. Wszyscy widzowie którzy pojawili się na stadionie jako pierwsi mogli stać się użytkownikami limitowanej edycji RBM. Limitowanej, gdyż starterów RBM nie można jeszcze kupić – standardowa dystrybucja rozpocznie się na przełomie sierpnia i września br. Najważniejsze spekty oferty kształtują się następująco: minuta rozmowy do wszystkich sieci krajowych 29gr, sms 9gr, mms 19gr. Najdłuższą ważność po doładowaniu można uzyskać za 50 pln lub więcej – konto na połączenia wychodzące będzie ważne przez 150 dni. Dodatkowo na darmowych starterach będą dostępne następujące promocje: możliwość aktywacji 6 bezpłatnych pakietów zawierających 222 smsów, możliwość wykonywania bezpłatnych połaczeń do Play i RBM przez 10 dni, darmowy pakiet 1GB po doładowaniu za minimum 10pln. We wrześniu RBM wprowadzi ofertę abonamentową w dwóch wariantach cenowych 66 pln i 88 pln zawierającą odpowiednio 444 minuty/sms i pakiet 444 MB, oraz 666 minut/sms z pakietem 666 MB. Warto podkreślić, że użytkownicy, którzy korzystając ze startera w limitowanej edycji, zamówią ofertę abonamentową (przed 31/08/2011) otrzymają rabat w wysokości 25% na telefon oraz na cały czas trwania kontraktu. W ofercie dostępne będą 3 telefony: HTC Wildfire S, LG Swift Black oraz RBM One (ZTE Blade 2) – wszystkie zawierające unikalne elementy od RBM. Dla osób które nie zdecydują się na aparat będzie dostępna mini-kamera którą można doczepić np. do kasku. Przedstawiciele P4 oraz Red Bulla podkreślali, że nowa oferta NIE JEST elementem walki cenowej, tylko nowością silnie związaną z marką Red Bulla, która udostępni unikalne treści zarówno w sferze wirtualnej (np.: m.redbullmobile.pl, Red Bull TV) oraz realnej – zapowiedziano współorganizację trasy koncertowej Moniki Brodki a w trakcie wieczornych zawodów pojawił się Adam Małysz przygotowujący się do rajdu Dakar. Prefix 666 6 będzie dostępny w pierwszej kolejności dla klientów abonamentowych. Trwają prace nad umożliwieniem migracji z Play Fresha do Red Bull Mobile. A po konferencji rozpoczęły się zawody Red Bull X-Fighters:
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “Red Bull Mobile – relacja z konferencji”

  1. No w końcu coś porządnego na blogu 😉 Tak trzymać.

  2. Abonament zapowiada się całkiem ciekawie, tak jak to było zapowiadane wcześniej, raczej dla ludzi którzy wydają ciut wiecej na swój telefon.

    A oferta pre-paid taka… bez szału

  3. Obłuda p-lej na klientów

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.