BlogPlay.eu

Poniedziałkowa konferencja – pierwsze informacje

08.05.2011 10:25:53 · Opublikowano w ciekawostki, inne, oferta, PLAY news
Zgodnie z tym co udało mi się ustalić poniedziałkowa konferencja tak jak wielu myślało nie będzie dotyczyć oferty Red Bull Mobile. Osobna konferencja na ten temat odbędzie się w dniu jutrzejszym w Poznaniu. Co więc Play zaprezentuje w poniedziałek? Ofertę umożliwiająca testowanie telefonu marku Huawei przez okres 2 tygodni a następnie podjęcie decyzję czy chcemy dokonać jego zakupu i podpisać zobowiązanie czy też zwrócić telefon bez żadnych konsekwencji. W czasie testów w telefonie znajdować się będzie oferta Pre-Paid. W przypadku,g dy osoba użyczająca telefon nie zgłosi się do salonu po okresie wypożyczenia zostanie jej wystawiona faktura z ceną telefonu bez zobowiązań. Zgodnie z tym co udało się ustalić Telepolis.pl twarzą tej kampanii ma być Kuba Wojewódzki. Dodatko do czasu startu oferty w sieci dostępna jest specjalna strona internetowa - testujsmartfona.pl odliczająca czas do poniedziałku.
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “Poniedziałkowa konferencja – pierwsze informacje”

  1. telemaniak93 napisał:

    O to dość ciekawie 🙂 Choć zależy który będzie do testowania jeśli U8500 to już całkiem spoko.
    A swoją drogą to blog wraca do życia 😉 Nareszcie jakaś informacja przed premierowa 🙂

  2. to fakt, autor bloga się stara 🙂 masz plusa, tego na innych portalach nie ma 🙂

    sam bym chętnie wziął taki telefon do testów 🙂

  3. Cieszy mnie to że w Play pojawia się coraz więcej tańszych smartfonów producentów: Huawei, ZTE. To bardzo dobrze. To chyba jedyny sposób na możliwość kupienia smartfona w rozsądnej cenie.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.