BlogPlay.eu

Play zmienia adres www oraz korespondencyjny

05.11.2011 14:14:44 · Opublikowano w ciekawostki, inne, oferta, PLAY news
Od wczoraj strona Play dostępna jest pod nowym, krótszym adresem - www.play.pl. Dodatkowo zmianie ulega również adres korespondencyjny operatora. Wszelką korepondencję należy od dzisiaj kierować na adres: Klient indywidualny: P4 Sp. z o.o. Skrytka pocztowa 41 02-671 Warszawa Klient biznesowy: P4 Sp. z o.o. Skrytka pocztowa 43 02-671 Warszawa Stary adres  na Komornikach obsługiwany będzie jeszcze przez około 6 miesięcy.
Źródło:
Tagi: , ,

5 komentarze dla wpisu “Play zmienia adres www oraz korespondencyjny”

 1. Ku… !!!!
  żal.pl
  dosyć istotna sprawa – zeby takie info wychodziło szybciej na blogach niż w komunikatach wewnetrznych…
  mam nadzieje ze ten post trafi do kogoś z tasmowej aby puścić oficjalnego maila o tym zdarzeniu na @ salonów…

 2. oprah napisał:

  Zmiana adresu korespondencyjnego jest związana z przeniesieniem archiwum P4 z Poznania do Warszawy. Prężnie działający dział archiwum został zamknięty, a osoby, które naprawdę znały się na swoje pracy zwolnione – aby rozpocząć powolny proces budowania nowej jednostki zajmującej się obsługą korespondencji.
  Już pojawiło się masę błędów, a podejrzewam, że w najlbliższym czasie lepiej nie będzie.
  Z pewnością decyzja o przeniesieniu archiwum wiąże się z niższymi kosztami – w końcu P4 próbuję zaoszczędzić na BOK ile tylko można.

 3. Krzysztof napisał:

  Witam,

  W dniu 06.06.2011 przesłałem wypowiedzenia umowy ( play online) na adres w Komornikach!!
  TAK MNIE POINFORMOWANO W SALONIE PLAY !!! w dniu 05.06.2011r. ( Obsługa salonu wydrukowała mi pismo firmowe z zaznaczonym adresem do korespondencji w dniu 05.06.2011r na adres w KOMORNIKACH)
  Pani poinformowała mnie w dniu dzisiejszym ( 16.06.2011r) ze adres do korespondencji uległ zmianie na Warszawski i mam jeszcze raz pisać pismo z wypowiedzeniem na Warszawski adres podczas gdy na oficjalnych stronach Play jest info ze adres w Komornikach będzie funkcjonował jeszcze przez ok 6 – cy.
  Kto jest odpowiedzialny za informowanie salonów??, kto wyciągnie konsekwencje od salonu który udzielił informacji ???
  Napisałem już dwa zgłoszenia i wysłałem skan potwierdzenia nadania, czekam.
  Czy ktoś jest mi w stanie pomóc?
  Jestem w Play od kilku lat i byłem zadowolony z obsługi w tym momencie zaczynam żałować że przedłużyłem umowę dotyczącą telefonu.

  Pozdrawiam
  Krzysztof

 4. Szanowny Panie Marcinie

  Jestem osobą która jest określana jako 50 plus.Posiadam telefon w sieci PLAY.Do grudnia2011 miałem abonament 25 zł netto.Przed samymi świętami dzwoniła pani z sieci i oferowała nowe taryfy.Ustaliliśmy że będzie to taryfa za 39 zł z groszami brutto Dostałem także zapewnienie że w każdej chwili mogę wrócić do starej taryfy.Dzisiaj wiem że jest to niemożliwe Zostałem świadomie wprowadzony w błąd. ..Zaraz dostałem dodatkowe minuty na stacjonarne i do sieci play..Minuty te były w pakietach *101#, *102#, *104#, *106#. Przy zmianie okresu rozliczeniowego tj.10 każdego miesiąca dostałem wszystkie minuty połączone w jednym pakiecie *101# za 59 zł i *106# do PLAY..Za poprzedni miesiąc zapłaciłem ponad sześćdziesiąt złotych.W tym miesiącu tj. luty także przyjdzie rachunek na podobną sumę.Rozmowa w punkcie PLAY /Sieradz/ niewiele wnosi do rozwiązania mojego problemu.Każą czekać

  Proszę o odpowiedż.Wówczas podam numer telefonu.W każdym miesiącu pozostają niewykorzystane minuty.za które płacę.Jeżeli ustaliłem taką taryfę /39 zł brutto/ to niech taka będzie.Nie wiem ile prawdy jest w nagrywaniu rozmów bo funkcja ta jest wykorzystywana nagminne we wszystkich firmach..W każdym razie można sprawdzić.Tuż przed wigilią około 14.godziny.W telefonie nie mam śladu połączenia.Proszę Pana jako rzecznika o zajęcie się moją sprawą..Do tej pory nie było problemów.Każdego 10 dnia miesiąca przychodziły nowe minuty,Regularnie było płacone za połączenia.Niech tak zostanie.Jestem osobą niepełnosprawna z minimalną rentą rolniczą.Chcę pozostać w tej sieci bo to mi odpowiada.

  Z poważaniem

  Maciej Łuczak

 5. sylwek2k napisał:

  Drogi Macieju… jezeli zapoznales sie z przedstawiona oferta na podobnym poziomie, co z wlascicielem tejze strony, to oznacza tylko, ze.. ktos ma problemy z prawidlowym kojarzeniem faktow. :]

  To nie jest strona rzecznika play :)))

  A do reklamacji, polecam BOK pod nr *500 🙂 /nr platny, jakby ktos nie wiedzial/

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.