BlogPlay.eu

39 komentarze dla wpisu “Nowe taryfy firmowe bez telefonu”

 1. fjkfegljkvrjk`;lkjmev napisał:

  W drugiej tabelce błąd. Powinno byc rabat 50%

 2. Dzięki 🙂 poprawione.

 3. w najwyższym abo ma być gadanie do wszystkich sieci bez limitu

 4. @jareks

  No przecież jest w tabelce 🙂

 5. ale wczorajszego dnia 😛

 6. @berdys

  Niestety dzisiejszego. Na temat oferty bez telefonu w internecie nie ma żadnej informacji.

 7. Play ma najlepszą w kraju ofertę dla firm. nasza firma przeniosła 15 numerów i rachunki spadły o 50-60%!!!

 8. Czy rewelacja? Nie powiedziałbym
  Przy firmowej 25
  Do tej pory miałem 50% abonamentu na okres 12 m-cy a teraz 30%.
  Dodatkowo muszę jeszcze wydać 6,10 za darmowe do play i stacjonarne.
  Ogólnie lipa.
  Zamiast 16 PLN będę musiał płacić 28 PLN
  I gdzie ta rewelacja

 9. Ale popatrz np. na taryfę za 92 zł na 24 miesiące. Wiadomo, że wiązanie się bez telefonu na 24 miesiące jest bez zensu ale oferta całkiem ciekawa.

 10. “Redakcji serwisu BlogPlay.eu udało się dotrzeć do nie prezentowanej jeszcze…” trudne to nie było – Telepolis.pl – art i komentarze.

 11. @….

  Bo ja nie mam co robić tylko czytać durne komentarze na Telepolis. Materiał mam z innego źródla. Niestety nie mogę ujawnić z jakiego.

 12. No spoko spoko. Szkoda tylko, że kiedyś na tym blogu były newsy o Play publikowane po raz pierwszy w internecie a teraz są jakby kopiowane. Jak masz jakieś info to nie bój się Gruszki tylko wklejaj jak najprędzej. Takie moje zdanie.

 13. @….

  Gdyby to było takie proste to tak by było.

 14. telemaniak93 napisał:

  A mógł byś powiedzieć czy pojawią się jakieś zmiany w karcie i miks? Bo nie wiem czy będzie osobna konferencja czy na też czy może nic się nie zmieni?
  ddluk bardzo proszę o odpowiedz 🙂

 15. Na chwilę obecną nie. Ta konferencja dotyczy tylko ofert biznesowych.

 16. Krzysiek napisał:

  prawidłowo pisze się ,,nieprezentowanej”, błędem jest napisanie ,,nie prezentowanej”

 17. Kolejna oferta w której widać że Play chce więcej zarabiać. Zmieniamy się z sieci która daje sporo za niwielkie pieniądza na sieć która daje bardzo dużo za większe pieniądze. Nawiązując do oferty: jest spoko ale brakuje oferty na 12 miesiecy za 35-40zł z VAT… Klienci biznesowi uwielbiają rabaty im wieksze tym lepiej skoro w abonamencie firma55 jest 85zł to czemu nie nazwać go firma 85 i tam wrzucić 50% rabatu. Pozdro dla wszystkich blogersów

 18. Belzebub napisał:

  @Jan: skoro masz telefon w biznesie to chyba stać Cię na wydatek 28zł? Dlaczego klienci indywidualni mogą płacić po 60zł a “biznesy” przez cały okres mają płacić po 15zł? Spójrz na to ze strony biznesowej i zastanów się jaki zysk z Ciebie czerpie Play.
  Odpowiem Ci. Żaden.
  Przez 12 miesięcy generujesz 170zł zysku. A utrzymanie sieci? A opłaty za połączenia, które wykonujesz do innych? Może jeszcze jakiegoś HTC za 1zł sobie zażycz i abonament za 20zł skoro jesteś stałym klientem biznesowym? Śmiać mi się z tego chce 🙂

  Co do oferty – żadnej różnicy nie ma między umową między 12 a 24 msc bez telefonu, oprócz różnicy w rabacie 30 i 50%, ale zakładam, że to błąd, bo to by było jeszcze mniej korzystne.

 19. Belzebub napisał:

  O, teraz tabelki się przeładowały, więc rabaty są takie jak być powinny. Ciekaw jestem oferty z telefonem

 20. czekam na taryfy bez telefonu z rabatem 50 % dla klientów indywidualnych.

 21. Czy ja wiem czy taka rewelacyjna… 😉 ja od lipca mam za ok 50 zł (brutto) 540 minut na wszystkie sieci i nielimitowane na Play i stacjonarne 😉 do tego Galaxy S i umowa na 24 miesiące…. więc bez szału ;p

 22. tylko nie wiem czy wiecie oferta się zmieniła przede wszystkim w jednym aspekcie. Pakiet złotówkowy możecie wykorzystać na rozmowy krajowe i MIĘDZYNARODOWE

 23. Belzebub napisał:

  Northwest: piszesz o ofercie Firmowa 75, tam jest 540 minut i nielimitowane do play i stacjonarne. Brutto to jest 64 z groszami 😉

 24. Belzebub napisał:

  Kabul: a skąd masz niby to info? Regulaminu nie ma żadnego. W ofercie all inclusive też podają pakiet złotówek. Jakbyś był bardziej ogarnięty to byś sobie policzył.
  Płacisz 92,50 i masz 1250 minut. Wedle tego minuta wychodzi po 0,07 groszy.
  Policz sobie teraz ile realnie kosztuje minuta. Kosztuje 29 groszy. Pomnóż to x 1250, wychodzi 362,50zł. Ten pakiet pokazuje po prostu ile oszczędzasz, a nie ile możesz za granicę wydzwonić, więc nie kombinuj, bo to co piszesz to nieprawda 🙂

 25. tzn ja mam taryfę od doradcy biznesowego 🙂 w tym “segmencie” porównując to z nowymi abonamentami nie dużo się zmieniło 😉

 26. Belzebub napisał:

  Eee to masz po prostu większy rabat na 13 miechów, a potem mniejszy przez 11. Przez 13 miechów fajnie, ale potem gorzej. Lepiej mieć te 30% na stałe przez cały czas, przynajmniej potem nic nie zaskakuje ;]

 27. Belzebub: to niech klienci indywidualni też przejdą sobie na “biznesy” i będą mieli prawo płacić 15 PLN. A co do mojego komentarza –
  może i stać mnie na wydatek 28PLN może i nawet 200 PLN miesięcznie
  nie patrze na to. Telefonu za 1 PLN nie wymagam a tym bardziej HTC.
  Gadżeciarzem nie jestem i nie zamierzam być. Porostu mówię, że oferta jest gorsza od starej i tyle. Wiec, co cię tak w tym zabolało. Rozumuje, że jesteś ten “indywidualny”. No cóż. Jest mi bardzo przykro.
  I jest mi też bardzo smutno że używasz tak diabolicznego nicka. Szkoda mi jest Ciebie, wiec ja śmiał się nie będę.

 28. w taryfach dla indywidualnych też powinni opcję bez telefonu na 24 miesiące z rabatem 50 % na zawsze !

 29. Rabat 50% podejrzewam jest tylko na 24 miesiące. Tak było ostatnio w taryfach biznesowych na 12 miesięcy.

 30. Belzebub napisał:

  @Jan: nie miałem zamiaru Cię obrazić, ale jak widać po forach, klient, który ma segment SOHO w systemie często ma wymagania nie wiadomo takie, bo jest “biznes”. A większość to takie “biznesy”, że właściwie REGON tylko o tym świadczy.
  Najlepiej 15zł miesięcznie, 500 minut i za darmo na Play i stacjonarne.
  Szkoda tylko, że 90% tych biznesmenów nie bierze pod uwagę to, że Play nie jest organizacją charytatywną i też musi zarabiać, a dając abo za 15zł zarabia tyle co nic, a zapewne w wielu przypadkach dokłada. Ok, było 12 miesięcy na fajnych warunkach, ale czas też zacząć mieć korzyści z tego.
  I tak, jestem indywidualnym, wydaje na Fresha 50zł miesięcznie i jakoś nie narzekam.
  Uważam, że oferta obecnie jest optymalna, dająca korzyści obu stronom, a nie jak było do tej pory tylko klientowi.

 31. Belzebub: obrażony się nie poczułem. Stwierdziłem tylko fakt. Najtańszy abonament nie wypada już tak atrakcyjnie jak ostatnio, ale z pozostałymi nie jest tak źle. Dalej najtańsza oferta na rynku. Moje porównanie wynikało raczej z opisu jaki został zawarty w newsie: “Jednym słowem oferta jest rewelacyjna”. Z tym zdaniem częściowo się nie zgodziłem. Stąd mój post i porównanie Firmowej 25

 32. @Belzebub; dotychczas w abo dla firm 25 (15zł) bez telefonu było/jest 70min + 1000min do Play i stacjonarne. Obecnie za 21,5zł będzie 125min + bez limitu do play i stacjonarnych. Fakt, że przy abo na 2lata.

 33. Oferta swietna. Szkoda że wymuszają na 2 lata lepszymi warunkami. Tylko ciekawe czy sie wszystko potwierdzi w poniedzialek? Tylko, że wszyscy wiemy jaka jest prowizorka w play i muszą mocno sie wypromować, żeby większa firma w ogole chciala z nimi rozmawiać. Dalej sobie nie wyobrażam rozwiazania problemu firmy przez bok play. W erze sa osobni konsultanci chociażby w salonach firmowych a w play?

 34. marcinos napisał:

  No kolego, nie wiem jaka rewelacja. Jest drożej, więc jest gorsza.

 35. W którym miejscu jest drożej? W najniższej taryfie?

 36. W każdej taryfie:
  F25 ma więcej minut ale jest droższa o 6zł ze stanem darmowym.
  F50 ma 14 minut więcej a jest droższa o 8 zł
  F75 ma 1 minutę więcej a jest droższa o 6,5 zł
  F100 ma 10 minut MNIEJ i kosztuje tyle samo
  F150 ma 100 minut MNIEJ i kosztuje tyle samo !!!
  tylko F250 jest lepsza
  Dodatkowo likwidacja rabatu 50% na 6 miesięcy i zastąpienie go rabatem 10% na całość

 37. marcinos napisał:

  Oczywiście pozostałe są lepsze, więcej minut, ale ta najniższa przynajmniej w moim kręgu była bardzo popularna, a teraz wyjdzie jednak drożej, dopłata do nielimitowanych rozmów, było 1000 i według mnie taka ilość to i tak nadto dla przeciętnego klienta. Myślę, że warto podpisać starą 15, póki jeszcze jest dostępna. Generalnie play staje się coraz droższą siecią, dostajemy więcej minut, czy GB transferu, ale koniec końców miesięczny rachunek jest wyższy. Może przesadzam, ale widzę to na abonamentach i koniec końców rachunkach. Przy przedłużeniu umów kilka miesięcy temu dostałem lepszą ofertę niż dwa miesiące później.

 38. Czy koszta wysłania SMSa, MMSa, rozmowy międzynarodowe będą będą rozliczane z pakietu złotówek, czy płatne dodatkowo?

 39. Your own article provides established beneficial to me. It’s extremely informative and you are naturally extremely experienced in this field.

  You possess exposed my eye in order to different opinion of this specific subject matter using interesting
  and sound content.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.