BlogPlay.eu

Smsy od Google

11.09.2010 17:26:55 · Opublikowano w ciekawostki, google, inne, PLAY news
Pytałem wczoraj Marcina o problemy związane z otrzymywanie wiadomości z kalendarza Google. Niestety nie otrzymałem odpowiedzi mailowej za to w dniu dzisiejszym pojawiła się następująca informacja:
Kilka tygodni temu wyłączyliśmy możliwość wysyłania tego typu korespondencji z zagranicznych bramek. Wynikało to przede wszystkim z dużej aktywności o charakterze „spamerskim” realizowanej wbrew woli klientów. Wiemy jednak, że nie wszystkie tego typu SMSy to niechciany spam. Przykładem jest usługa Google Alerts ale to nie wszystko. Jeden z czytelników opisał mi problemy zakłady optycznego, który nie może wysłać mu powiadomienia o gotowych do odbioru okularach. Dlatego też sukcesywnie podpisujemy umowy z dostawcami stosującymi taką komunikację. Dołożymy wszelkich starań aby powiadomienia z kalendarza możliwie szybko były dla Was dostępne. Obie strony znają temat i nie sądzę, aby był z tym jakikolwiek problem.
Źródło:

2 komentarze dla wpisu “Smsy od Google”

  1. Według mnie idąc za ciosem z notki sms trzeba i tutaj dać info do UKE bo Play zaczyna sobie lecieć w h*** .
    Tutaj raczej nie chodzi o ochronę o spam, tylko o kasę. Jakiś czas temu jeden większy bank tak blokowali bo chcieli kasę za każdy sms. A więc takie mydlenie oczu to już żałosne jest.

  2. […] 10 dni temu w newsie “Smsy od Google” pisałem o zablokowanej możliwości otrzymywania informacje między innymi z kalendarza Google. W […]

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.