BlogPlay.eu

6 komentarze dla wpisu “Sony Ericsson X8”

  1. Ja bym wybierał flipout. Lepszy procek, więcej ramu, nowszy android i sprzętowe qwerty (jeśli ktoś lubi). Stawiam, że motorolka będzie miała gorszy aparat ale poza trym powinna pokonać bez problemu SE. Poza tym Xperia X10 mocno laguje na nakładce SE na androida na swoim procku 1GHz, wiec tutaj wydaje mi się, że będzie o wiele gorzej :O

  2. ciekawy sprzęcik, interesujący sony ericsson X8, a ja jednak X8

  3. Pytanko: czy do końca tego roku pojawi się w Play motorola Milestone 2? Niby premiera w naszym kraju była w wrześniu a u operatorów cisza…

  4. Czekam również na ten telefon przy okazji przedłużania umowy 🙂

  5. Zdecydowanie Flipout… Android 1.6 w tym momencie to śmiech na sali i gra niewarta świeczki, a Sony Ericsson nawet chyba nie obiecał update’u do 2.1 (X10 na *zapowiedzianą* aktualizację czeka już całe wieki)

  6. Szukam i szukam ale na stronie play nie ma ciągle SE X8 🙁 a wczoraj robili jakieś aktualizacje bo co jakiś czas jakaś część strony nie działała.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.