BlogPlay.eu

600 smsów, 6 zł, wszytkie sieci

10.19.2010 20:55:55 · Opublikowano w ciekawostki, inne, Play Fresh, PLAY news, sms
Już od jutra w ofercie  Play Fresh dostępny będzie pakiet 600 smsów do wszystkich sieci. Oto jego szczegóły: - dostępny dla opcji podstawowej i opcji Internet - w ramach pakietu użytkownik otrzymuje 600 SMS-ów do wszystkich sieci - płatny 6 zł - ważny 30 dni - jednorazowo można mieć uruchomiony jeden pakiet - pakiet aktywowany kodem *111*119*1# Regulamin: Regulamin oferty promocyjnej pakiet 600 SMS
Źródło:
Tagi: , , , , ,

9 komentarze dla wpisu “600 smsów, 6 zł, wszytkie sieci”

 1. Nie napisałeś, że to Fresha się tyczy 😉 może przez chwilowe zaćmienie umysłowe ale dopiero załapałem czego dotyczy ta promocja jak otworzyłem regulamin.

 2. Poprawione 🙂 Dzięki.

 3. niestety nie ma jak narazie mozliwosci go wlaczenia, ani z telefonu ani takze z play24?

 4. no wkońcu:) tego właśnie mi brakowało, teraz trzeba by przejść na zwykłego fresza tylko jak to zrobić bo załączyłem kiedyś darmowe sms i rozmowy do play za doładowania.

 5. co to ma byc “opcja podstawowa”
  prosciej napisac ze fresh i nie trzeba by bylo szukac po komentach..

 6. te smsy kumulaja sie z smsami do wszystkich przyznawanymi za doladowanie?

 7. Z tego co ja rozumiem to nie, bo to nie jest opcja podstawowa, ani internet, tylko opcja sms – w niej nie jest ta promocja dostepna.

 8. Panowie z tego co wiem, bo się orientowałem na stronie Playa jest to promocja dla tych którzy nie otrzymują darmowych sms po doładowaniu bądź sms i rozmów darmowych, tylko dla tych którzy nie mają żadnego z tych bonusów włączonych. Czyli jeśli masz taryfę podstawową np. doładowanie 50 zł to tyle masz do wykorzystania po normalnych stawkach, żadnych gratisów i bonusów i wtedy masz możliwość wkupienia pakietu.
  Jeśli źle pisze proszę o poprawkę….

 9. hEJ a jesli chce przejsc z oferty darmowe sms przy kazdym doladowaniu na oferte z tym pakietem 600 sms za 6 zl to co mam zrobic?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.