BlogPlay.eu

Pakiet 200 minut we Freshu

08.19.2010 22:46:50 · Opublikowano w ciekawostki, inne, pakiet, Play Fresh, PLAY news, promocja
W dniu dzisiejszym Play poinformowal o wprowadzeniu nowej promocji dla oferty Play Fresh. W promocji tej za 5 zl otrzymujemy do wykorzystanie 200 minut (na chwile obecna nie jestem w stanie ustalic czy do wszystkich sieci czy tylko do Play, gdyz przebywam za granica). Pakiet aktywujemy nastepujacym kodem:
*111*34*1#
Promocja trwa do 24 sierpnia.
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “Pakiet 200 minut we Freshu”

  1. W smsie informującym o promocji jest napisane, ze do Play i na stacjonarne.

  2. Mangekyou Sharingan.. napisał:

    Uruchamia się tym samym kodem co 100min do p4 i na stacjonarki.. poza tym już kolega mnie wyprzedził, że kod uruchamia minuty w sieci i na stacjonarne.. 🙂 ten kto znal ten kod wczesniej a nie wie o zmiane.. zdziwi sie, ze zamiast 100 dostanie 200 min.. pewnie bedą reklamacje pisac.. ze chcieli 100 a dostali 200 xD haha.. :))

  3. A czy ktoś wie czy pakiet jest ważny 30 dni czy bezterminowo?

  4. Pakiet ważny 30 dni od chwili włączenia i jest mały błąd bo sms przychodzi że 100 min aktywowane, a w rzeczywistości dostaje się 200 min do stacjonarnych i Play.

  5. To nie błąd i SMS nie przychodzi. Kod aktywujący jest do pakietu 100 minut do Play i stacji. Do 24 sierpnia, osoby aktywujące pakiet dostaną dodatkowe 100 min czyli łącznie dostaną 200. Stąd to zamieszanie.

    Szkoda, że na głównej stronie Play nie ma informacji o promocji.

  6. mialem lekkie zdziwko jak dostalem podwojnie:D a juz myslalem ze im cos sie pomieszalo w systemie:P ale pobralo tylko 5zl wiec sie tym nie przejalem;] wychodzi 2,5gr/min !!!!chyba wykupie sobie jeszcze jeden pakiet:D

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.