BlogPlay.eu

4 komentarze dla wpisu “Rzecznik Play o działaniach w sieci”

  1. A kiedy test obiecany jak to super działa roaming krajowy w podróży ? Takie mocne słowa ppadały:

    100 km bez zasięgu? Gruszka proponuje, że przejedzie taki odcinek z jednym telefonem ustawionym ręcznie na roaming krajowy i drugim, z automatycznym logowaniem. Całe 40/50 minut nakręci, opublikuje i wszyscy będą mogli zobaczyć co się dzieje.

    I co związku z tym? Bo nadal działa to jak działa.

  2. Żona przestała mnie prawie kochać przez zakup 2 lata temu telefonu w play-u. Powód LG KU 990 CODZIENNE zrywanie połączenia. Bez znaczenia czy ustawie ręczne czy automatyczne logowanie efekt jest jeden – przy 3-2 kreskach po 15s zrywa połączenie. Prawda jest jedna, jeżeli mieszkasz na granicy zasięgu sieci Play zapomnij o normalnych połączeniach. Sam użytkuję I780 i jest tylko ciut lepiej.

  3. Twój opis problemu wskazuje na uszkodzona kartę sim i to na 120% 🙂 wymień i zobaczysz, że problem zniknie.

  4. problemu, o którym mowa w materiale nie znam, dlatego się nie wypowiem, poznałam za to tego miłego Pana, który tłumaczy się z zaistniałej sytuacji, miałam okazję poznać na szkoleniu w Warszawie 🙂 podarował naszej ‘wyjątkowej grupie’ koszulki za co nie omieszkam raz jeszcze podziekowac ;)))

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.