BlogPlay.eu

Jak Play buduje sieć

07.17.2010 16:05:36 · Opublikowano w ciekawostki, inne, nadajniki, PLAY news
Zgodnie z informacjami uzyskanymi przez serwis telepolis.pl wynika, że Play od stycznia tego roku pozyskał następująca ilość zezwoleń na budowę nadajników: GSM900 - 213 UMTS2100 - 109 W przypadku GSM900 jest to najwyższy przyrost ze wszystkich operatów, w przypadku UMTS2100 Play znalazł się na trzecim miejscu zaraz po PTC i Centertelu.
Źródło:

7 komentarze dla wpisu “Jak Play buduje sieć”

 1. krokodyl314 napisał:

  Co do GSM to inni operatorzy maja już co przykrywać. a play jest poczatkujacym operatorem a zdobywa chetnych do swoich ofert telekomunikacyjnych życzenia dla sieci play o 90 % zdobycie klientów W3 gdyż 10% niech by zostało na dzwonienie do obcej sieci 😛

 2. Pozostali niech sie zajma pokryciem bieszczad i poludniowej malopolski, poludnia woj podkarpackiego. Mapki na ich stronach klamia. Tam gdzie wskazuja zasieg, to go nie ma. To juz nie te czasy, gdzie trzeba bylo pokrywac drogi a zyski tez macie spore,mimo to olewacie biale plamy. jak wam sie UKE do dupy nie wezmie i nie walnie 2 mln kary to sami od siebie nic nie robicie.

 3. Bieszczady, południowa małopolska? Toż to w Warszawie można napotkać problemy z zasięgiem…

 4. Ehhhh*W Katowicach również….

 5. nie można stawiać znaku równości pomiędzy uzyskaniem pozwolenia a rzeczywistą budową sieci. Takie pozwolenie może sobie leżakować i dwa lata.

 6. Zamiast rozbudowywać tylko sieć, niech pomyślą też nad rozbudową infrastruktury informatycznej.
  Dziś znów nie mogę zalogować się na play24, nie wiadomo czemu nie mogę również wysyłać sms-ów (choć 10 minut temu wysyłałem bez problemów), założę się, że znów zniknie mi kasa z konta, a BOK będzie to jakoś bezsensownie tłumaczyć.

 7. Witam. Co z tego że Play uzyskuje kolejne pozwolenia na budowę nadajników, jak nie realizuje budowy już uzyskanych kilka lat temu. M.in. ta sytuacja ma miejsce w Gorzowie Wlkp. gdzie oczekuję niecierpliwie na wybudowanie nadajnika przy ul. Kasprzaka i nic się nie dzieje mimo upływu kolejnych miesięcy

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.