BlogPlay.eu

13 komentarze dla wpisu “Play przekracza 4 miliony klientów”

 1. lol. dopiero teraz sie dowiedziałes?
  przeciez wiadomo o tym od 21 maja !!!!
  boshe… szok ze juz zostalo napisane ze weszla oferta play fresh :]

 2. Rafaello34 napisał:

  Pytanie nie na temat ale może mi
  ktoś odpowie. Ile trwa cesja w Play
  Fresh z osoby prywatnej na firmę?
  Zaznaczam że firma jest
  zarejestrowana na tą samą osobę co
  karta w Play Fresh.

 3. @r-a Ty się chyba jeszcze nie dowiedziałeś co to ortografia….

 4. ja chce taka koszulkę :]

 5. freq – zamknij d..ę za przeproszeniem

 6. @Rafaello34
  Ja czekam na cesję od 6 maja… 🙂 a ostatnio (dwa dni temu) dostałem informację, że nie mają moich dokumentów bo salon (Playzone, Gdańsk ul. Rajska) je zgubił… Sprawę skierowałem do UKE po konsultacji z miłą Panią z infolinii UKE. Mają mi pomóc w rozwiązaniu tej sprawy… A Ty ile czekasz ??

 7. Rafaello34 napisał:

  Od 13 czerwca. Czyli trochę krócej niż ty, ale dziś wpadłem na taki pomysł ponieważ miałem przepisywać jeszcze jeden numer dziś przeniosłem go do plusa (niemiłe zaskoczenie opłata za kartę sim 12,20) a w plusie cesję robią w 72 godziny. Z soboty na niedzielę karta ma działać już w sieci Plus a wtedy z robię cesję i wracam ale już na takich warunkach: http://dlafirm.playmobile.pl/pl/przenies-numer/oferta/index.html
  Pozdrawiam!

 8. Outsider1986 napisał:

  Po pierwsze cesja jest w momencie kiedy przepisujemy nr z jednej osoby na drugą lub z jednej działalności na drugą, z jednej działalności pana x na działalność pana y itd… w przypadku kiedy masz fresha, jest zarejestrowany na Ciebie i firma także jest Twoja wtedy nie jest realizowana cesja tylko aktualizacja danych z osoby fizycznej na osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą. Jeśli punkt jest ogarnięty i wyśle dok. w czasie (max. 4-5 dni od daty zgłoszenia) to na zmianę operator ma max. 14 dni, a zazwyczaj jest to robione max. w ciągu 7 dni o czym na koniec klient informowany jest sms.
  Pozdrawiam,
  Outsider1986.

 9. Rafaello34 napisał:

  To weź mi powiedz dlaczego czekam ponad miesiąc. Według mnie to też nie powinno nazywac się cesją. Wiem co podpisywałem, tam jak byk było napisane – cesja.

 10. Outsider1986 napisał:

  Jak “byk” to czytać najwidoczniej nie potrafisz, bo Play nie ma takiego dokumentu w którym napisane byłoby słowo “cesja” – cesja jest słowem potocznym – natomiast fachowo dokument, który mogłeś podpisać to “porozumienie przeniesienia praw i obowiązków wynikających z umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych”. Jeśli taki dokument podpisałeś to może się okazać, że nigdy nie przepiszą Ci numeru na firmę, a osobie która Ci to robiła możesz podziękować i pogratulować wiedzy 😉
  Ps. Aby poprawnie zostało rozpatrzone takie zgłoszenie Punkt powinien tak jak napisałem wcześniej wysłać dok. (mniej więcej max. w ciągu 4-5 dni) – dokumenty czyli… w Twoim wypadku Wpis do ewidencji, Nip, Regon, Dowód osobisty i jedne dokument wydrukowany systemowo – Zgłoszenie do realizacji, w którym powinny być zawarte nowe dane, na które chcesz, żeby operator Ci zmienił.
  Pozdrawiam,
  Outsider1986.

 11. Rafaello34 napisał:

  Podpisałem “Potwierdzenie zarejestrowania zgłoszenia” gdzie w rubryczce opis zgłoszenia jest “Cesja numeru na firmę klienta” !!! Jeżeli mi nadal nie wierzysz to prześle ci skan. Oczywiście dostarczyłem wszystkie dokumenty, które wymieniłeś.
  A systemowo było to już w tym samym dniu zarejestrowane. W tej chwili status na Play24 jest ” Rozpatrywane” ten stan utrzymuje się już 2 tydzień.

 12. Outsider1986 napisał:

  Czyli w takim bądź razie podpisałeś tylko zgłoszenie systemowe, a skoro tyle zgłoszenie jest rozpatrywane to najprawdopodobniej punkt za późno wysłał dokumenty ;(

 13. Ta, już widzę te 4 miliony.
  Prócz rocznej ważności Fresha, rozdawania starterów na prawo i lewo to jeszcze każda karta ze “skończonym” abo niemal automatycznie przechodzi na Fresha.
  Nieźle się zdziwiłem, jak po pół roku włożyłem starą i nieaktywną kartę sim play online i od razu zapytali się mnie czy nie chce przejść do Fresha i później jest klient – widmo przez rok.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.