BlogPlay.eu

Kolejne “lewe” umowy – oświadczenie Play

04.27.2010 15:41:05 · Opublikowano w ciekawostki, inne, PLAY news, umowa
3 dni temu pisałem o możliwych kolejnych fałszywych umowach w jednym z salonów sieci Play. W dniu dzisiejszym rzecznik prasowy Play na swoim blogu zamieścił następująca informację:
W nawiązaniu do informacji i plotek o potencjalnych nadużyciach w punkcie sprzedającym nasze usługi w Nowogardzie, pragnę poinformować, że od kilkunastu dni trwa postępowanie wyjaśniające całe zdarzenie. Przedstawiciele operatora kontaktują się bezpośrednio ze wszystkimi klientami którzy zawierali umowy w tym punkcie w ciągu ostatnich miesięcy. Każdy przypadek jest dokładnie weryfikowany. W przypadku stwierdzenia nadużycia Klient zwalniany jest automatycznie z wynikających z tego faktu zobowiązań w stosunku do operatora. Klienci nie są wpisywani do rejestru dłużników. Podsumowując dwa tygodnie pracy zespołu weryfikacyjnego mogę tylko skomentować, że doniesienia o skali problemu są kilkukrotnie przesadzone.
Źródło:

Jeden komentarz dla wpisu “Kolejne “lewe” umowy – oświadczenie Play”

  1. Szkoda, że bezmyślne działanie konsultanta (swoją drogą, czego się taki człowiek spodziewa, że zarobi prowizję od sprzedaży i jeszcze mu to ujdzie na sucho???) odciska swoje piętno na całej sieci. Z drugiej strony, dlaczego podobne przypadki nie miały miejsca (lub nie ujżały światła dziennego) u świętej trójcy? Czyżby po prostu lepiej doszkoleni konsultanci, którzy wiedzą że KAŻDA operacja w systemie zostawia ślad?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.