BlogPlay.eu

Play rozpoczyna testy usług

04.20.2010 10:44:14 · Opublikowano w ciekawostki, inne, PLAY news, test, testy
Kilka tygodni temu na swoim blogu Marcin Gruszka pisał o programie testów usług dostępnym dla wszystkich abonentów sieci. W dniu dzisiejszym testy te zostały oficjalnie zapowiedziane. Oto informacje na temat pierwszej testowej usługi: Notka SMS to propozycja dla osób, które nie używają poczty głosowej. Jeśli chcesz wiedzieć kto do Ciebie dzwonił i po co, włącz SMS Notkę beta. Jak to działa? 1. Włącz przekierowania połączeń na numer 790998729 – możesz włączyć je dla przypadku gdy: nie odbierasz, jesteś poza zasięgiem lub wyłączony i/lub gdy prowadzisz inną rozmowę. 2. Każdy dzwoniący do Ciebie w przypadku gdy nie możesz odebrać usłyszy komunikat, że jesteś niedostępny i będzie miał możliwość wysłania Ci bezpłatnej Notki SMS o jednej z 3 treści: a. Proszę o pilny kontakt b. Zadzwonię do Ciebie później c. Odezwij się w wolnej chwili Dzięki temu od razu wiesz, czy przegapiłeś coś ważnego! Uwaga – włączenie usługi w wersji beta, powoduje wyłączenie usług Informacja o nieodebranym połączeniu oraz Już w zasięgu. Jak włączać i wyłączać przekierowania Przekierowania w wybranym przypadku ustaw kodem:
gdy zajęty *67*790998729# gdy nie odpowiada *61*790998729# gdy nieosiągalny *62*790998729#
Przekierowania w wybranym przypadku skasuj kodem:
gdy zajęty #67# gdy nie odpowiada #61# gdy nieosiągalny #62#
Usługa jest bezpłatna – nie płacisz ani abonamentu za usługę, przekierowania na numer 790998729 są również bezpłatne. Dzwoniący do Ciebie płaci jak za połączenie do Ciebie, według swojego cennika. Wysyłana przez usługę SMS Notka jest bezpłatna. Źródło: Blogplay.pl
Źródło:

8 komentarze dla wpisu “Play rozpoczyna testy usług”

 1. ciekawe, ale malo uzyteczne.

 2. Mroczny Żniwiarz napisał:

  Słabe. Komunikat z numerem lub nawet z nazwą z kontaktów w Play24 równie dobrze mógłby przychodzić wraz z informacją o nieodebranym połączeniu. I bez kombinacji alpejskich ze strony użytkownika.

 3. […] informuje serwis BlogPlay.eu – zapowiedziane kilka tygodni temu przez rzecznika Play, Marcina Gruszkę, testy nowej […]

 4. u mnie to niedziała albo zle cos robie.
  Gdy prosi system o wprowadzeniu numeru po chwili slysze wybrany numer nie istnieje.

 5. Eee, byłoby OK gdyby to automatycznie wiedziało na jaki numer dzwoniłem – w tej chwili jest tak, że trzeba ręcznie wpisać numer na który się chce wysłać tego SMSa – kto pamięta te numery? Ja na pewno nie.

 6. Ubawiłem się: 6) oddzwoń jak się ogarniesz.

 7. Ej, jak dobrze pamietam to kiedy bylem testerem Play to taka usluga byla juz dostepna 🙂 Dokladnie tak samo dzialala!

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.