BlogPlay.eu

Oferta dla ludzi – pierwsze szczegóły

03.15.2010 0:02:21 · Opublikowano w ciekawostki, inne, Longplay, oferta, PLAY news
Taryfy zostały podzielone na następujące: Longplay - w ramach oferty dostępne będą 4 plany taryfowe. W przypadku pierwszych dwóch darmowe połączenia w sieci Play dostępne będą przez określoną ilość miesięcy zaś w przypadku dwóch kolejnych na zawsze Longplay sms - dostępne będą dwie taryfy w których otrzymamy pakiet smsów do wszystkich sieci Longplay telefon - 3 plany taryfowe. W ramach tych planów koszt telefonu ma być niższy niż w innych taryfach. Niestety nie znam więcej szczegółów. Longplay premium - czyli taryfy na temat których wiem najmniej. Wydaje mi się, że będą to raczej plany trochę wyższe jednak zawierające w standardzie na zawsze stan darmowy. Tak jak wspomniałem również w jednym z poprzednich postów wprowadzone zostaną usługi dodatkowe takie jak: - wieczory i weekendy Wszystkie te informację są w miarę pewne, niestety nie posiadamy żadnych stawek, który być może będą nawet niższe od 0,29 zł (to tylko moje przypuszczenia).
Źródło:

10 komentarze dla wpisu “Oferta dla ludzi – pierwsze szczegóły”

 1. Trzeba iść spać i najlepiej się obudzić jutro późnym popołudniem. Wtedy wszystko będzie jasne 🙂

 2. na telepolis oferty beda pewnie przed 12ta 🙂

 3. Mroczny Żniwiarz napisał:

  Chyba przespałem konferencję 🙁

 4. Chyba rzeczywiście jest już późno 😛

 5. szufladkowanie klientów na maxa:longplay da sd w abo powyzej 50pln (w abo 25,45pln przez 6/12mies),w planach z smsami-droższa minuta pewnie bo smsowi maniacy mało dzwonią.premium to cos jak wazny fon w plusie czyli abo rzedu 100/150/200 zł i fony z pakietami na net..wieczory i wekendy(wiw) pewnie z opłatą 10-15pln ale pytanie czy we wszyskich abo???

 6. Bartosz napisał:

  a Ja niestety w anno domini 2007 nie doczekałem się stawki 19gr/min w PF i jeden numer od dzisiaj pyka na mbank mobile 😉 Pozdro

 7. Bartosz napisał:

  edit 2010 miało być drobna pomyłka hehe Pozdro 😛

 8. No zobaczę liczby dopiero będę komentował ofertę.

 9. cerber111 napisał:

  Ja ofertę już znam i powiem szczerze, że jest naprawdę niezła. Podzielona na typy odbiorców: dla tych co woą SMS-y, dla tych co dużo rozmawiają i dla tych co chcą tani telefon a nie dobra ofertę. Jak dla mnie to bomba. Ciekawe jaka będzie odpowiedź konkurencji
  Pozdrawiam.

 10. Ładowanie sie w post-paida to debilizm. Później jest sie uwięzionym z wysokimi cenami na dwa lata a ceny pre-paidów spadaja najszybciej.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.