BlogPlay.eu

[Aktualizacja]One Visit po weekendzie w Play Fresh

09.27.2009 10:15:23 · Opublikowano w ciekawostki, inne, mnp, Play Fresh, PLAY news
Najprawdopodobniej już jutro, chociaż wolałbym nie mówić o dokładnym terminie więc lepiej powiem, że po weekendzie uproszczona zostanie procedura przenoszenia numerów w Play Fresh na tak zwaną One Visit czyli Jedna Wizyta. Procedura ta, tak jak w ofercie abonamentowej umożliwi nam dokonania przeniesienia numeru podczas jednorazowej wizyty w salonie operatora. Trwa właśnie dystrybucja starterów Play Fresh oklejonych naklejką z napisem - "Jedna Wizyta w Play". Zdjęcie dołączę w godzinach popołudniowych. Aktualizacja Obiecane zdjęcie: starter Źródło: własne
Źródło:

5 komentarze dla wpisu “[Aktualizacja]One Visit po weekendzie w Play Fresh”

  1. Spoznili sie o tydzien, bo tydzien temu numer przenosilem 😉 a swoja droga czytalem newsa o tym juz na telixie, okolo cos srody..?

  2. “operator” – literówka !! operatora powinno być

  3. wiadomo cos o pakietach internetowych :(? zaczynam studia i przydało by się wiecej neta kiedy jestem w terenie. A nie te marne 5mb.

  4. Niech się starają bo w styczniu przechodzę po 9 latach bycia w Orange i muszę jechać 60 km , a 2 razy mi się nie chce jechać takiej drogi komunikacja miejska

  5. @Nosedo. Spoko do stycznia zdążą ;). A jak chcesz abonament to już od dość dawna możesz skorzystać z opcji jedna wizyta.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.