BlogPlay.eu[Aktualizacja]Oświadczenie prowadzącego salon Play w Galerii Jasło

04.09.2010 23:21:44 · Opublikowano w inne, komunikat, oświadczenie, PLAY news
Kilka minut temu otrzymałem oświadczenie które zamieszczam poniżej:
Jako prowadzący salon Play w Galerii Jasło chciałbym zapewnić wszystkich poszkodowanych w sprawie fałszywych umów, iż kary za rozwiązanie rzekomo zawartych przez naszych klientów kontraktów zostaną anulowane w całości i z tego co udało mi się dowiedzieć, do każdego z klientów zostanie wysłane pisemne zawiadomienie o powyższym. Oczywistym jest również tym samym, że żaden z pokrzywdzonych klientów nie zostanie wpisany do rejestru dłużników. Ważne jest aby każdy poszkodowany klient zgłosił ten fakt na policję i uzyskał zaświadczenie policyjne o złożeniu zeznań potwierdzających, że nigdy nie zawierał umowy, na podstawie której otrzymał notę obciążeniową od operatora sieci Play. Ze swej strony chciałbym zapewnić, że postaram się aby wszystkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją zostały zrekompensowane. Bardzo proszę wszystkich o powstrzymanie się od wydawania pochopnych opinii zarówno na temat pracowników salonu Play jak i samego operatora do czasu wyjaśnienia sprawy. Chciałbym również nadmienić, że sam jako prowadzący czuję się oszukany przez osobę, która dopuściła się tego nieuczciwego czynu i jest mi przykro, że dotknęło to klientów, na których dobrą opinię ciężko pracowałem od początku istnienia salonu. Chciałbym wszystkich klientów przeprosić i wyrazić jednocześnie nadzieję, iż sprawa znajdzie szybkie rozwiązanie.
W sieci aż szumi od informacji na ten temat, a informacji od samej sieci niestety nadal brak. Pozostawię to bez komentarza. Aktualizacja: Serwis jaslonet.pl otrzymał komentarz rzecznika prasowego sieci Play dotyczący powyższej sprawy:
Absolutnie nie ma mowy o żadnej karze dla Klientów, którzy zostali poszkodowaniu w wyniku niewłaściwego zachowania pracownika punktu dealerskiego sprzedającego nasze usługi. Równolegle z postępowaniem Policji sami sprawdzimy wszystkie umowy podpisane przez ten punkt. Skontaktujemy się ze wszystkimi Klientami w celu weryfikacji informacji systemowych o podpisanych umowach
- mówi Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play.
Źródło:

4 komentarze dla wpisu “[Aktualizacja]Oświadczenie prowadzącego salon Play w Galerii Jasło”

  1. teraz koleś/kolesie sobie czytają o sobie w necie i śmieją się w twarz policji i Playowi… a może się już boją i wyjeżdzają z kraju?

  2. Jak po 8 miesiącach jak adres do korespondencji był ten sam na zawartej umowie ,,fikcyjnej” co na dowodzie osobistym także takie pisanie że był inny to nie prawda …. Po to jest tak napisane żeby ukryć bałagan i oczyścić Biuro obsługi klientów i dział aktywacji … dodatkowo mam abonament w play i rachunki mi przychodzą z opóźnieniem za każdym razem i o ile przyjdzie ten rachunek wystawiony z datą 5.03 a do 8.03 mam to zapłacić … To jest chore zawsze płacę z przelewu bankwoego bo jakbym miał czekać na rachunek wysłany pocztą przez play to by mi już dawno odłaczyli telefon …. Znam takich kilkanaście przypadków gdzie rachunek został dostarczony po terminie .. odłączyli im rozmowy wychodzące tak na prawdę tylko i wylącznie przez to że operator play nie dostarczył rachunku pocztą na czas .. U was w play jest taki bałagan potwierdzi to tysiące klientów .. Jeśli ktoś miał taki przypadek proszę o wypowiedź to jest ważne .

  3. @Rebel: Od czego jest e-awizo i e-faktura? Albo nawet lista faktur w play24… jeszcze chyba nigdy nawet nie otworzyłem listu z fakturą od Play 😉 Poza tym zdażyło mi się spóźnić z zapłaceniem faktury jakieś 2-3 tyg. i nie wyłaczyli mi telefonu, tylko przysłali smsa z przypomnieniem.

    Pamiętajcie, najważniesze nie jest to czy ktoś ma wpadki, tylko jak sobie z nimi radzi. Play wypada całkiem dobrze.

  4. małe wyjaśnienie dla “rebel-a” adres do korespondencji nie musi się zgadzać z adresem zameldowania. umowę można podpisać na osobnych kontach więc na playmobile i na fakturach nie będzie uwzględnionej kwoty za drugi numer

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.