BlogPlay.eu9 komentarze dla wpisu “Konferencja Motorola & Play”

 1. qrcze,
  na tego newsa czekałem od miesięcy!

 2. supersamiec napisał:

  @ktośtam Hehe, celna uwaga. Ubawiłem się z rana, dzięki! 🙂

 3. Już przed 12, a kiedy będą znane jakieś szczegóły? Ta informacja niewiele mi mówi.

 4. Jak tylko bede mial mozliwosc to zamieszcze relacje wraz z zdjeciami.

 5. Nie ma relacji blipowej? Dziwne 🙁

 6. dziwne – przed świętami tak play trąbił że będzie ta konferencja – i że prócz wspólnej konferencji motorola – play będzie też sam play – że mają być jakieś hity nie tylko jeśli chodzi o telefony ale i usługi. A tutaj jest już 12ta – czyli konferencja trwa już dwie godziny. Czyżby sytuacja powtórzyła się z konferencji o telefonii stacjonarnej play – miało być tak dobrze a wyszło główno czyli nic i droga telefonia stacjonarna na zasiegu tylko P4. Jak tym razem bedzie podobne główno cenowe to nie warto się tym zajmować wogóle…
  W sumie równie dobrze mogą powiedzieć o podwyżkach i o tym że już zamykają taryfy longlplay dla nowych klientów którzy jeszcze nie zdąrzyli podpisać umowy…

 7. czekamy na wieści z frontu 😉

 8. ddluk jeśli możesz to zwróć proszę uwagę czy ceny Milestone’a dla przedłużających umowę będą niższe, czy jak to bywa w play, za telefon trzeba będzie zapłacić jakby się było świeżakiem.

 9. @ ION – ta konferencja dotyczyla powrotu motoroli na rynek polski i wprowadzenia milestone. Nic wiecej. Juz dawno jest po konferencji..

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.