BlogPlay.euBlackberry w dzisiejszej prezentacji

03.02.2010 17:57:15 · Opublikowano w BlackBerry, ciekawostki, inne, One Play, Play Biznes, PLAY news, Research In Motion
Wielu z Was oglądając dzisiejszą prezentację nowej oferty dla firm zapewne zauważyła pojawiącą się na niecałą sekundę informację na temat Blackberry: O komentarz do powyższej wzmianki poprosiłem Marcin Gruszkę, oto odpowiedź jaką otrzymałem:
Ja odbieram to jako plan, intencję, zapowiedź, kierunek rozwoju oferty niż konkretna deklarację - trwają negocjacje i proszę poczekajmy do ich zakończenia.
P.S. Redaktorzy z BBnews.pl - stawiam piwo, że oferta usług będzie dostępna również dla osób prywatnych :)
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “Blackberry w dzisiejszej prezentacji”

  1. Nie wiem jakie pytanie zadałeś Panu Gruszce oraz nie znam go więc może źle interpretuje cytat jego słów przedstawionych przez Ciebie ale jak dla mnie to mówi, że jeszcze na pewno (choć na 95% już tak) to BB nie ma w SME więc co tu mówić o prywatnym rynku na ten czas.

  2. […] już o to rzecznika Play serwis BlogPlay.eu – Marcin Gruszka ostudził jednak nieco emocje: Ja odbieram to jako plan, intencję, […]

  3. kill649 napisał:

    Najpierw niech zrobią coś z stabilnością samej transmisji danych, po co komu jeżynka jak pół dnia po Warszawie poruszając się transmisja danych niedostępna w Hero.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.