BlogPlay.euW PLAY „Biznes! Nie rachunki”

09.30.2009 17:30:23 · Opublikowano w ciekawostki, inne, komunikat, oferta, Play Biznes, PLAY news, Play Online
Od 01.10 PLAY wprowadza nową ofertę dla rynku biznesowego „Biznes! Nie rachunki” Każdy klient PLAY wybierając jedną z taryf dedykowanych dla rynku biznesowego – PLAY Firmowa otrzyma 25% upustu na abonament przez cały okres trwania kontraktu. Poniżej szczegóły: image001 Oferta dostępna jest również w wersji e-shop z dodatkowym upustem 25% przez 6 miesięcy. W promocji „MNP - Przejdź do PLAY dla Firm” przenosząc numer do PLAY klient ma do wyboru jedna z dwóch benefitów:

§ dodatkowy pakiet minut do wszystkich sieci przez 24 miesiące,

§ 50% upustu na Abonament, przez okres uzależniony od wybranej taryfy

A dodatkowo 60 zł na pokrycie pierwszej faktury. image002 W dniu 01.10.2009 wprowadzona zostanie również promocja up-sellowa dla klientów biznesowych - „Kolejny telefon w Play dla firm”. Promocja dedykowana jest dla abonentów biznesowych PLAY oraz użytkowników, którzy zamierzają przejść na ofertę abonamentową dla firm. Głównym benefitem jest dodatkowy rabat 10% na 24 Okresy Rozliczeniowe (bez Firmowa 25). Zniżka 10%  jest dodatkowym rabatem do Promocji „Biznes! Nie rachunki”. Promocja dostępna jest w POS-ach, u doradców biznesowych oraz w kanale Telesales (za wyjątkiem e-shop). image003 W pierwszej kolejności naliczany jest rabat wynikający z Promocji „Biznes! Nie rachunki”, a następnie dodatkowy 10% upust z promocji „Kolejny telefon w Play dla Firm”. Regulaminy: Regulamin MNP Jedna wizyta dla Firm_01.10.2009 Regulamin Oferty Promocyjnej Kolejny telefon w Play dla firm_01.10.2009 Regulamin Oferty Promocyjnej eShop_1.10.2009 Regulamin Oferty Promocyjnej Biznes Nie rachunki_1.10.2009 Regulamin MNP Przejdź do Play dla Firm 1 10 2009 Regulamin MNP Jedna wizyta dla Firm_01.10.2009 Źródło: Komunikat prasowy Play
Źródło:

2 komentarze dla wpisu “W PLAY „Biznes! Nie rachunki””

  1. kolejne ładne boom Playa !
    bravo !
    ale… firmowe abo i tak nie sa pkt-owane podwójnie jak kiedys – wiec juz nie ma takiego szału na ich sprzedaż 😉

    zdziwiony? Play Fresh 😛

  2. rozumiem, że żadna nowa promocja nie dotyczy playonline extra dla firm? 😉

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.