BlogPlay.eu

[prima aprilis]Darmowe odbieranie połączeń przychodzących w roamingu

04.01.2009 20:07:57 · Opublikowano w ciekawostki, inne, PLAY news, roaming
Jeszcze w tym miesiącu operatorzy grupy The Mobile Challengers podpiszą umowę na mocy, której wszystkie połączenia odbierana przez użytkowników jednej z sieci w innym kraju, gdzie usługi świadczy operator grupy będą darmowe. Ma to przyczynić się do popularyzacji korzystania z telefonu poza granicami danego kraju. Jak wiemy jest to nie pierwsza inicjatywa wyżej wymienionej grupy lobbującej za obniżaniem cen połączeń roamingowych. Dla przypomnienia w skład grupy wchodzą następujący operatorzy: AVEA - Turcja BASE - Belgia Bouygues Telecom - Francja E-Plus Group - Niemcy The 3 Group - Australia, Austria, Dania, Hong Kong, Irlandia, Izrael, Włochy, Makao, Szwecja i Wielka Brytania Wind - Włochy Play - Polska
Źródło:

7 komentarze dla wpisu “[prima aprilis]Darmowe odbieranie połączeń przychodzących w roamingu”

 1. jesli to nie zart, to jestem pod wrazeniem.

 2. @blackall. Dokładnie to samo chciałem napisać 😛

 3. Dobrze, że mnie stać na wyjazd do każdego z wymienionych krajów. Za tysiaka z wypłaty może przemyci mnie jakiś przemytnik i wrzuci na hol za samolotem. Zapewne innych też stać, bo u nas taka taniocha, że tacy biedni Niemcy jadą na granicę kupować tanie samochody samochody.

 4. czyli z Play w Polsce do wind we Włoszech po cenie połączenia w Polsce?

  pewnie to Prima Aprilis, ale w sumie to przesyłając przez internet, niewiele to się by różniło od usług VOIP – czyli teoretycznie możliwe

 5. to byłoby za piękne.
  wkręt i tyle:P

 6. :)): To nie tak. Po prostu mając telefon w Play i będąc zalogowanym za granicą w sieci którego z tych operatorów, nie płacisz nic za odbieranie połączeń.

 7. Jak to żart prima aprilisowy to nie macie chłopaki litości… 😉

  A pewnie tak jest bo chyba tylko wy o tym piszecie, nawet rzecznik siedzi cicho 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.