BlogPlay.eu

Sąd uwzględnia zażalenie Play

03.06.2009 13:31:17 · Opublikowano w ciekawostki, inne, PLAY news
Jakiś czas temu pisaliśmy na temat Playa, Polkomtela i reklamy porównawczej. Dziś na swoim blogu Marcin Gruszka zamieścił następującą informację:
"Mam przyjemność oznajmić, że Sąd Apelacyjny w Warszawie postanowieniem z dnia 5 marca 2009 r. uwzględnił w całości złożone przez nas zażalenie i uchylił postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie w przedmiocie zabezpieczenia roszczeń Polkomtel S.A., które zakazywało P4 posługiwania się hasłem reklamowym „Z Play do Plusa taniej niż z Plusa do Plusa” do czasu prawomocnego zakończenia sporu (sygn. akt I ACz 253/09). Oznacza to, że P4 ponownie może posługiwać się kwestionowanym przez Polkomtel S.A. hasłem reklamowym..."
:)
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “Sąd uwzględnia zażalenie Play”

 1. to raczej było prawie oczywiste 🙂 😛

 2. na pohybel, Pluszaki! ;D

 3. Haslo reklamy zgodne z prawem i prawda.

 4. Tym bardziej kiedy cena minuty w Play 29 groszy za minute

 5. Bardzo dobrze. Reklama pokazywała prawdę. Co z tego, że w Plusie wewnątrz można dzwonić taniej gdy trzeba wykupować dodatkowe pakiety? Zamiarem Play było uczciwe porównanie stawek cennikowych czyli pewnych cen, a nie promocyjek. To Plus powinien dostać karę za reklamę iPlusa, że “Play nie działa” bo to zwykłe oszczerstwo, a nie pokazanie prawdy zapisanej w cennikach.

 6. ZIBLO-MAX Grzegorz Kubiak napisał:

  Szanowni Państwo, jestem bardzo zawiedziony państwa postępowaniem i postawą, myślałem że jesteście szanującą się firmą która dba o klienta.
  Jestem osobą biznesową, skorzystałem z państwa oferty
  Zakupiłem telefon (nokia5600 slide) który po kilku minut użytkowania okazał się awaryjny, wydawało mi się oczywiste iż telefon zostanie mi wymieniony na nowy. Jednakże okazało się to nie możliwe, więc aparat trafił do serwisu.
  Nie otrzymałem od państwa telefonu zastępczego.
  Na dzień dzisiejszy telefon jest ponad dwa tygodnie na gwarancji a ja muszę wywiązywać się z umowy abonamentowej, z której nie mogę korzystać.
  Próby konsultacji w biurze obsługi nie dostarczyły mi żadnej nowej informacji ani odpowiedzi na moje pytanie.

  Proszę o odpowiedz i w miarę możliwości szybkie załatwienie tej sprawy.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.