BlogPlay.euUrodzinowy Play Biznes

03.03.2009 18:02:24 · Opublikowano w inne, oferta, Play Biznes, PLAY news
Z okazji urodzin PLAY przygotował wyjątkowo atrakcyjną ofertę bez telefonu dla klientów biznesowych. Z dniem 04 marca 2009 r. w ramach promocji Urodziny w biznesie Play dla firm wprowadza nowa ofertę Umowa bez telefonu. Klienci biznesowi mogą skorzystać z umowy bez telefonu z krótkim 12- miesięcznym kontraktem. W ramach promocji PLAY wprowadza 50% rabatu na 3 dostępne plany taryfowe przez cały okres 12 miesięcy trwania umowy. Dodatkowo Klienci oferty Umowa bez telefonu otrzymują w ramach abonamentu pakiety darmowych minut do wszystkich sieci i do PLAY. Firma 25 – abonament po 50% rabacie wynosi 12,5 PLN, w zamian otrzymujemy 70 minut w pakiecie do wszystkich oraz 1000 minut na rozmowy w sieci, Firma 50 – abonament po 50% rabacie wynosi 25 PLN, w zamian otrzymujemy 170 minut w pakiecie do wszystkich oraz 2000 minut na rozmowy w sieci, Firma 100 – abonament po 50% rabacie wynosi 50 PLN, w zamian otrzymujemy 380 minut w pakiecie do wszystkich oraz 3000 minut na rozmowy w sieci, W abonamencie Firmowa 100 cena minuty do wszystkich spada w ten sposób do poziomu 13 groszy netto. Dzięki pakietom minuta do PLAY kosztuje tylko 1 grosz. Pozostałe informacje dotyczące oferty: Minuta rozmowy po wykorzystaniu Abonamentu 0,32pln (0,39pln z VAT) Stawka z SMS/MMS – 0,12pln (0,15pln z VAT) Transfer danych 0,04 pln (0,05 pln z VAT) / 10kB Oferta dostępna również dla klientów biznesowych przenoszących swój numer z innej sieci Szczegóły na www.playdlafirm.pl Źródło: Komunikat prasowy Play
Źródło:

7 komentarze dla wpisu “Urodzinowy Play Biznes”

  1. Czy już wiadomo jak rozliczane będą minuty do sieci? jeżeli równolegle, to sprzedali kolejny abonament 🙂

  2. niezla oferta.. 13 groszy to bardzo tanio

  3. Tak, ale pewnie te minuty na rozmowy w sieci będą po wykorzystaniu minut z abonamentu, tak jak ma to miejsce teraz.

  4. niech sie zwijaja z polski z takimi ofertami nigdy nie beda mieli 3mln abonentow

  5. Czyli w biznesie pozamiatane 😉 Dla mnie może schodzić jak chce przy cenie minuty 13 gr. wow 😉

  6. Jednak poprawili rozliczanie minut, teraz jak sie dzwoni do PLAY zabiera z minut do PLAY, jak poza PLAY to z glownych minut abonamentowych. O to wlasnie chodzilo.

  7. Tyler i tomek, te 13gr to policzyli dla promocyjnego abo, ktory placisz przez pierwsze 6m-cy pozniej wychodzi juz normalna stawka 🙂 Jesli tak mialbym podawac cene minuty, to przy przeniesieniu z innej sieci placisz abo kolo 2,5zl a masz minut powiedzmy 170, to koszt minuty wychodzi 1,5gr to dopiero super cena, no nie ?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.