BlogPlay.euWalentynki w Play [Aktualizacja 2]

02.09.2009 21:34:58 · Opublikowano w PLAY news
Jak donosi serwis gsmonline.pl od jutra trafi do sprzedaży nowa oferta walentynkowa. "...Klienci, którzy zakupią aktywację z abonamentem One Play 25 oraz 45 otrzymają pakiet 1000 minut na rozmowy z wybraną osobą w Play. Dodatkowo abonent będzie mógł wybrać w Play osobę, której przekaże bonus - 500 minut. Oferta będzie obowiązywała przez 3 miesiące przy wyborze abonamentu One Play 25 lub przez 6 miesięcy przy abonamencie One Play 45." Źródło: gsmonline.pl Nasz komentarz: Jak zwykle zapomniano o starych abonentach i dlaczego oferta dostępna tylko dla najniższych taryf?? Chyba firmie powinno zależeć na jak najwyższych abonamentach płaconych przez klientów, przecież to podstawa przychodów operatorów :) Aktualizacja 1: Przepraszam za wprowadzenie w błąd ;) Oferta będzie wyglądała zupełnie inaczej niż ta przedstawiona na gsmonline.pl. Nowa promocja będzie dotyczyła wszystkich abonamentów, zakupionych od jutra czyli 10 lutego.  Abonent co miesiąc będzie otrzymywał pakiet 500minut na połączenia głosowe oraz video do sieci Play lub na połączenia głosowe do sieci stacjonarnych. Pakiet będzie przyznawany przez 3 miesiące w przypadku One Play 25, a przez 6 miesięcy przy zakupie wyższych taryf (One Play 45, 65, 95 i 145). Po okresie 3 lub 6 miesięcy abonent w przypadku nie zlecenia deaktywacji tego pakietu, będzie dalej go otrzymywał w cenie 15zł miesięcznie. Minuty z tego wykorzystywane są przed minutami w abonamencie. Poza opisanym wyżej pakietem, abonent może wybrać inny numer (abonamentowy lub mix), któremu zostanie przyznany pakiet 500minut analogicznie jak w 1 pakiecie (pakiet będzie przyznawany przez 3 miesiące przy One Play 25, a przez 6 miesięcy przy wyższych taryfach). W zależności od oferty z jakiej korzysta obdarowany, może wykorzystać te minuty w następujący sposób: Połączenia głosowe i wideo Play i na stacjonarne: - One Play - Nowy Play Abonament - Mix w Play - Nowy Mix w Play - Nowy Play dla Firm Połączenia głosowe Play: - Play Abonament - Oferty Play Abonament 40 - Oferty Play Lajt - Rozmawiaj i Pisz - Rozmawiaj bez końca - Play Mix - Play dla Firm Oferta łączy się z akcją migracyjna (50 minut i 500sms przez 2 okresy)  oraz taryfą miesiąca (One Play 65 za 50zł na całą Umowę oraz One Play 45 - 50% upustu na 3 okresy). Źródło: własne Aktualizacja 2: Regulamin promocji: regulaminofertypromocyjnejdwapakiety100209
Źródło:

17 komentarze dla wpisu “Walentynki w Play [Aktualizacja 2]”

 1. krzychu.pl napisał:

  starzy abonenci są związani umową, taką ją podpisali i na nic więcej liczyć nie mogą bo są już złapani.

  a to, że tylko najniższe aboamenty to dziwne, choć pewnie w wyższych nie daliby dłuższych okresów tej promocji więc zrezygnowali w ogóle. logika xP

 2. Po pierwsze to nie tylko w najniższych taryfach tylko we wszystkich. Po drugie sami piszecie nie znając oferty i sami to komentujecie, nie znając oferty. Profesjonalizmu za grosz. Może by tak się wysilić i sprawdzić jak wygląda oferta a potem newsa wstawiać??

 3. Właśnie te promocje Playa w większości mają jedną podstawową wadę – gratisowe minuty są na krótki okres czasu. Dla mnie więc są one w takim wypadku zbędne, bo przecież telefonu używa się mniej więcej w równym stopniu przez cały okres umowy, i nie jest tak że w lutym wygada się 1000 minut (bo tyle jest gratisu), a w listopadzie 100.

 4. a cena tego pakietu bedzie doliczana do abo? czyli 25zl+15zl=40zl?

 5. Friendly_X napisał:

  Ulotki nt. tej promocji sa juz od kilku dni w salonach 🙂

 6. plusik napisał:

  Tak dodatkowo będzie doliczana

 7. Poproszę o regulamin do tej promocji.

 8. fiendly_x . no super u mnie ich nie ma ^^ najfajniej jest się dowiadywać czegoś w ostatniej chwili . 😀

 9. Strona playmobile jeszcze nie jest zaktualizowana pod katem promocji walentynkowej. Gdyby tak jeszcze wybor OP65 laczyl sie z oferta taryfa miesiaca plus 1000 minut przez 6 miesi.

 10. mikolaj napisał:

  nowy trend Play – krótkie promocje, i ograniczone tylko do sieci. widać nowego szefa marketingu i stylizowanie się na orange, ale to nie jest dobra droga

 11. One Play 65 za 50 zl przez caly okres umowy raczej nie podpada pod krotki okres promocyjny 🙂

 12. Dodatkowe minuty do sieci pojawia sie najwczesniej na poczatku 2010 roku. Na tą chwilę Play musi placic Plusowi haracz za kazda minute rozmowy przez nadajniki plusa, wiec dla play bardziej oplaca sie dac mniej minut do wszystkich niz gigantyczne pakiety do sieci.

 13. Patryk83 -żółwik- napisał:

  PAKIET 200 SMS ZA 9ZŁ
  UWAGA POSIADACZE STARYCH MIXÓW (TYCH PIERWSZYCH JAKIE BYŁY NA RYNKU W PLAY):

  WŁAŚNIE DOSTALIŚMY OD PLAY MOŻLIWOŚĆ AKTYWACJI PAKIETU 200 SMS DO WSZYSTKICH SIECI ZA 9 ZŁ!!!!!!!

  OPCJA TA WIDNIEJE PO ZALOGOWANIU SIĘ NA SWOJE KONTO NA http://WWW.PLAYMOBILE.PL ORAZ *111# :-))))

  MAM NADZIEJE ŻE TO NIE JEST KAWAŁ.

 14. Patryk83 -żółwik- napisał:

  WRESZCIE SIĘ DOCZEKALIŚMY
  JEŚLI TO NIE JEST BŁĄD SYSTEMOWY TO GRATULUJE MARKETINGOWY PLAY
  PODJĘCIA TAKIEJ DECYZJI BO WRESZCIE NAS KTOŚ ZAUWAŻYŁ. BRAWO DLA PLAY
  ZA PAMIĘĆ O STARYM MIXIE :-)))

 15. Wszystko niby pięknie ale poczytajcie regulamin to zobaczycie, że nr obdarowany dostaje te 500minut tylko na określony czas. Po jego upływie pakiet jest automatycznie wyłączany !!!
  a tu ten haczyk :/ a pomyśleć, że mogło być tak pięknie …

 16. danek: Oferta łączy się z akcją migracyjna (50 minut i 500sms przez 2 okresy) oraz taryfą miesiąca (One Play 65 za 50zł na całą Umowę oraz One Play 45 – 50% upustu na 3 okresy).

 17. @Marcus – A co, chcialbys “obdarowac” kogos 15 złotymi miesiecznie wiecej? xD

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.