BlogPlay.euUlotkownik Ósemka Play zdobywa nagrody

02.06.2009 12:28:58 · Opublikowano w ciekawostki, inne, konkurs, nagroda, PLAY news
Dnia 22.01.2009 w Pradze odbyła się środkowoeuropejska edycja konkursu: POPAI ZLATA KORUNA POP AWARDS 2008, jeden z najbardziej prestiżowych konkursów branży P.O.S. Przyznano na niej nagrody za dokonania w dziedzinie POS za 2008 rok. Bohaterem wieczoru został Ulotkownik Ósemka Play stworzona przy współpracy z firmą WILLSON & BROWN, który zebrał wszystkie najważniejsze tytuły: Nagroda Główna konkursu Miejsce nr 1 w kategorii Innowacja Materiałowa i Techniczna Miejsce nr 1 w kategorii Telekomunikacja Źródło: komunikat prasowy Play Nasz komentarz: Miałem gdzieś zdjęcie z tym stojakiem na ulotki żeby Wam przypomnieć jak to wygląda ale nie potrafię go znaleźć. Jak natrafię na nie to nie omieszkam zamieścić. Na koniec pozostaje pogratulować nagrody i życzyć dalszych sukcesów.
Źródło:

2 komentarze dla wpisu “Ulotkownik Ósemka Play zdobywa nagrody”

  1. Jeśli się nie mylę to ten stand na ulotki (oraz nowa wizualizacja salonów) była swego czasu reklamowana specjalną sesją fotograficzną. Kilka zdjęć z tej sesji znalazłem tutaj:
    http://www.fkn.pl/1,0,1692364,1,rss,wiadomosc.html

    Jest tam też zdjęcie tego stojaczka:
    http://m.onet.pl/_m/9ade2cf7d196cb55965c59e5b8005922,0,1.jpg

  2. annubis17 napisał:

    a gdzie rozwiązanie konkursu na blogu…

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.