BlogPlay.eu

Jeszcze więcej prezentów w Play

11.25.2008 17:46:46 · Opublikowano w inne, oferta, PLAY news
Od 26.11 br. Play rozdaje kolejne Świąteczne Prezenty. W ramach promocji każdy Klient, który zdecyduje się na ofertę One Play 45 oraz One Play 65 otrzyma rabat na abonament. *wybierając Ofertę One Play 45 rabat na abonament wynosi 50% na 3 pełne miesiące *wybierając Ofertę One Play 65 rabat na abonament wynosi 50% na 6 pełnych miesięcy Jednocześnie wszyscy Klienci, którzy aktywują numer w ramach oferty One Play otrzymają Pakiet 500 minut przez kolejne 6 miesięcy, co daje klientom ekstra 3000 minut do wykorzystania w PLAY oraz na numery stacjonarne. Promocja nie łączy się z promocją dla procesu przenoszenia numeru - „One Play z moim numerem”. Źródło: komunikat prasowy Play Nasz komentarz: Ciekawa propozycja dla osób, które chcą tanio zakończyć ten rok :) Obniżna 50 % na pewno się przyda i przyciągnie nowych klientów.
Źródło:

7 komentarze dla wpisu “Jeszcze więcej prezentów w Play”

  1. szkoda że tylko na 3/6 miesięcy 😉 ale dobre i to 🙂

  2. Witam. Mam pytanie w związku z nową promocją. Czy będzie jakaś promocja dla przenoszących numer?! Chodzi mi o one play 65. z tego co widzę “Promocja nie łączy się z promocją dla procesu przenoszenia numeru – „One Play z moim numerem”. Pozdrawiam.

  3. a co z promocją dla posiadaczy tych kuponów? Rozumiem że w takim razie oni dostaną niższe ceny telefonów jakieś? Bo teraz to widzę że co do abonamentu różnic nie ma…

  4. Tak tak, już daje te regulaminy i cenniki dla kuponów 🙂

  5. ddluk: jak masz jakieś info co do przenoszących numer to też wrzuć!

  6. Dodałem do wpisu 🙂

  7. a jak ta promocja ma się do osób zmieniających abonament ze starych ofert play abonament do one play ?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.