BlogPlay.euPlay Online Pre-Paid oficjalnie

10.09.2008 17:11:13 · Opublikowano w inne, komunikat, PLAY news, Play Online, pre-paid
Z dniem 10 października Play rozszerza ofertę bezprzewodowego i najtańszego na polskim rynku Internetu Play Online. Teraz nawet kilkanaście razy tańszy od porównywalnych ofert konkurencji szybki Internet będzie dostępny również bez abonamentu w ofercie Play Online na kartę. Kupując starter Play za jedyne 19 złotych użytkownik otrzymuje aż 1GB na transfer danych w kraju. Play Online na kartę umożliwia transfer danych w kraju i za granicą z prędkością do 1 Mbit/s. Ponadto za każde doładowanie konta Play Online na kartę powyżej 30 zł użytkownik otrzyma GIGAntyczne bonusy na transfer danych w kraju. Wysokość bonusa zależy od wysokości doładowania. Standardowo każde doładowanie konta pozwala na transfer danych zgodnie ze stawką 3 gr za każde rozpoczęte 100 kB. W żadnej innej ofercie Internetu na kartę użytkownik nie dostaje, aż tak wiele za doładowania. Doładowanie w Play Online na kartę są najbardziej korzystne na rynku. Play Online na kartę współpracuje z modemami USB, kartą Express Card/ PCMCIA, telefonami działającymi w technologii 3G (UMTS)/HSDPA Konto Play Online na kartę doładowuję się analogicznie, jak ofertę Play na kartę i Nowy Play na kartę. Inny jest tylko numer, na który wysyłany jest SMS doładowujący konto Play Online na kartę. W przypadku Play Online na kartę uzyskany kod wysłać należy bezpłatnym SMS-em na numer 100: * z aplikacji, którą użytkownik wykorzystuje do Play Online na kartę, * z telefonu: * znajdując się w zasięgu Internetu Play * umieszczając kartę SIM Play Online w telefonie działającym w sieci Play Każdy otrzymywać będzie automatycznie SMSa z informacją, gdy na koncie promocyjnym zostanie 100 MB, następnie 30 MB oraz gdy skończą się na nim środki. SMS z informacją o stanie konta zostanie wysłany także, gdy na koncie podstawowym pozostanie mniej niż 5 zł oraz gdy nie będzie na nim już żadnych środków. Użytkownik również sam może kontrolować stan swojego konta poprzez wejście na stronę www.moj.playmobile.pl lub korzystając z telefonu działającego w sieci Play. Wystarczy tylko umieścić w nim kartę SIM Play Online, wpisać kod *155# i zatwierdzić zieloną słuchawką Oferta Play Online na kartę jest bezkonkurencyjną cenowo ofertą szybkiego Internetu na kartę dostępna na polskim rynku. Źródło: komunikat prasowy Play Nasz komentarz: Większość wyjaśniliśmy już wczoraj więc powyższy tekst mam nadzieje wyjaśni wszystkie wątpliwości
Źródło:

15 komentarze dla wpisu “Play Online Pre-Paid oficjalnie”

 1. czy możecie wytłumaczyć o co chodzi z zamieszaniem z promocją 200sms – bo były ponoć 2 wersje regulaminu, a jeden coś dziwnego przewiduje, że zeruje wszelkie promocje…????

  plus online extra rózni się czymś od dotychczasowego?

  tradycja robienia zamieszania w Play chyba jest żywo podtrzymywana

 2. play online extra różni się tym od dotychczasowej takiej smaej taryfy dla stalych abonentow ze dostajesz sama karte sim w ramach promocji bez modemu oraz jest dostepna dla kazdego.

 3. zamieszanie to jest konkretne z play online od wczoraj

 4. ech ten pakiet 200 sms 🙁

 5. Nic nie rozumiem o co chodzi ze stawką 3gr/100kB.

  Przecież w starterze dostaje się:
  19zł/1GB = 1,9gr/MB (0,19grosza/100kB!!!!)

  a przy doładowaniu dostaje się:
  30zł/2GB = 1,5gr/MB (0,15 grosza/100kB)
  50zł/4GB = 1,25gr/MB (0,125 grosza/100kB)

  Skoro 1MB kosztuje poniżej 2 groszy, to skąd jakieś kosmiczne, 20 razy droższe stawki 30gr/MB? Po co o tym pisać, skoro nie ma to żadnego znaczenia, bo prawdziwe koszty są zupełnie inne?
  Równie dobrze można napisać, że 1MB kosztuje 19zł, czyli jest stawka, 19zł/MB – a po cichu dopisek, że dostaje się bonus 3,999GB.

  Jeśli nigdzie nie zostało napisane jakie są prawdziwe koszty transmisji w Play Online na kartę, a jest podawana wzięta z sufitu stawka 3gr/100kB to jest to wprowadzanie w błąd i zwykła nierzetelność.

 6. I tak najlepiej wziac krotka umowe na 12 miechow!

 7. Na k310i pojdzie mi play mobile?

 8. Edson

  a czy k310i obsługuje UMTS ?

  nie da rady

 9. no to zostaje przy simplusie i pakiecie 50mb 10zl

 10. sprawa jak dla mnie priorytetowa: kiedy będzie aktualizacja mapki na stronie playmobile.pl jak i na blogplay.eu? Przecież P4 strzela sobie w kolano jej nie aktualizując bo ludzie patrząc na zasięg prezentowany na mapkach widzą, że ich nie ma a rzeczywistość w niektórych przypadkach może być zupełnie inna… Wraz z prezentacją tych ofert Play Online na kartę jak i bezmodemowych abomnamentowych Play powinien postarać się o szybką aktualziację.

 11. DLACZEGO W 60 TYS. MIEŚCIE ZAMOŚĆ NIE MA PLAY WSTYD!!!

 12. Mam takie pytanie… Wie może ktoś ile kosztuje modem w salonie play do zestawu Play Mega? najbardziej interesuje mnie model E169. Jak w abonamencie z 80 zł to na kartę na pewno drożej.. Na allegro chodzą po ok 300zł, jeśli w salonie będzie kosztował tyle samo to ten Play Mega nie bardzo się opłaca… Abonament Wychodzi 12miesięcy X 45zł+80zł-modem=620zł
  a na kartę wyjdzie to min 300zł modem + min 30 zł X 12 miesięcy żeby net był non stop to wychodzi 660zł a na dodatek mamy mniejszy limit transferu danych… Przy abonamencie zostaje nam 30 zł w kieszeni i więcej GB do wykorzystania… chyba że ktoś korzysta z tego naprawdę sporadycznie, raz na kilka miesięcy..

 13. @ Nasty – dokladnie tak – to rodzaj “bonusu” :)) Dziwne, ale wazne, ze dziala 😀

 14. CZy ta oferta Play ONLINE Pre-Paid oznacza, ze mam internet w telefonie na tej samej karcie SIM co do tej pory czy musze zmieniac karty (do rozmow jedna a do internetu druga) ?

  Pozdrawiam

 15. MRCOFFEEon: Musisz zmieniać karty.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.