BlogPlay.euJeszcze raz Toshiba G450

10.06.2008 22:37:13 · Opublikowano w inne, komunikat, PLAY news
W dniu dzisiejszym jedna osoba przypomniała mi o tym, iż nie zamieściliśmy na blogu informacji co działo się dalej ze sprawą problematycznego telefono/modemu firmy Toshiba. Tak więc oto i wyjaśnienie:
Play i Toshiba podjęły wspólne działania w celu rozwiązania pojawiających się problemów z modelem Toshiba G450 i wymianie uległo oprogramowanie, które w nowej wersji usuwa problem zarządzania energią oraz zwiększa maksymalną prędkość pobierania danych do 7,2 Mbit/s. Software można bezpłatnie wymienić udając się do firmy CCS w Warszawie lub do jednego w punktów kolekcjonerskich, które można odnaleźć na stronie: http://www.ccsonline.pl/2006/index.php?option=com_content&task=view&id=73&Itemid=115# , lub w jednym z punktów sprzedaży Play Online, który prześle modem do serwisu celem dokonania wymiany oprogramowania.
Korzystając z okazji, że pisze o modemach chciałbym wspomnieć, iż już niedługo do oferty czwartego operatora zawita pre-paidowa wersja Play Online. Więcej informacji już niedługo.
Źródło:

9 komentarze dla wpisu “Jeszcze raz Toshiba G450”

 1. ddluk mam pytanie czy sa jakies informacje na temat iphone’a? czy zostanie on wogole wprowadzony do play jesli tak czy przed swietami pojawi sie ten telefon?

 2. wątpie żeby iphone został wprowadzony. Play to operator multimedialny a iphone nie spełnia wszystkich wymogów telefonu w play

 3. @ Baku

  nie bedzie iPhone w Play.. na pewno nie w tym roku

 4. @United

  I bardzo dobrze 😉

 5. dobrze, że Play rozwiązuje takie problemy, czekamy na ofertę na kartę no i na jeszcze intensywniejszą rozbudowę sieci 😉 np w mieście zgierzu szczególnie na os. 650 lecia gdzie mieszka naprawdę sporo osób i 1 node B raczej by nie wyrobił jeśli chodzi o Play Online. A na wschodniej stronie zgierza też by się przydał nadajnik bo oprócz TP (a i to nie zawsze) przydałby się też nadajnik

 6. A co ja mam robic z moja Tosia G500? Dalem oferte sprzedazy i czekam az ktos ja kupi, a moze lepiej poczekac??

 7. smsy wracają hehe 😛 pakiet 200 sms 🙂

 8. Cieszmy się, że z G450 poszło gładko, tak samo powinno być z G500. Ale na odp. w sprawie G500 nadal czekam więc bądźcie cierpliwi :).

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.