BlogPlay.eu20 proc. w Play od Pekao

09.22.2008 15:38:35 · Opublikowano w PLAY news, promocja, regulamin
Od 22-09-2008 Play udostępnił usługę cyklicznego doładowania konta wraz z promocją usługi. Dodatkowe 20% można otrzymać do 31 marca 2009 roku. Klienci Banku Pekao, którzy uruchomią w okresie promocji zasilenie cykliczne lub mają je już zdefiniowane otrzymają dodatkowy bonus do dowolnego wykorzystania. Wielkość bonusu to 20% od kwoty złożonego zlecenia przelewu na poczet zasilenia konta Play, które musi wyniść minimum 40 PLN. Bonus dodawany jest do trzech pierwszych zasileń danego konta Play dokonanych dokonanych w danym miesiącu. Play jest kolejnym operatorem, który oferuje bardzo praktyczną formę zasilenia telefonu w Banku Pekao. Wprowadzona usługa cyklicznego doładowania w Pekao jest kolejnym wygodnym narzędziem udostępnionym klientom Banku. Umożliwia ona nie tylko otrzymanie dodatkowych kwot przy realizacji doładowania, ale także w znaczący sposób ułatwia korzystanie z telefonu. Eliminuje konieczność sprawdzania salda, ważności konta i pamiętania o zasileniu. Doładowania promocyjne będą realizowane tylko w okresie trwania promocji, maksymalnie w ciągu 24h od doładowania konta. Obsługa transakcji doładowania i promocji realizowana jest przez Blue Media. Regulamin „Promocji doładowania cyklicznego Play w Pekao24” Źródło: Telix.pl
Źródło:

5 komentarze dla wpisu “20 proc. w Play od Pekao”

  1. tylko czemu tylko ten bank o to jest pytanie 😛

  2. Właśnie..będą inne banki później też w tej promocji? Takie bardziej multimedialne, jak mBank 🙂 ?

  3. Bartholomew napisał:

    mBank ma swoją telefonię i pewnie nie będzie widział sensu w dopłacaniu/promowaniu Playa. Ale BRE ma jeszcze jeden bank detaliczny – Multibank, który niejako konkuruje z mBankiem, więc może chcieliby się związać z jakimś operatorem?

  4. To moze BZWBK 🙂

  5. doladowania cykliczne sa plusem jak i dla banku jak i dla sieci, wiec praktycznie kazdy bank moze sie dogadac z operatorem..

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.