BlogPlay.euRoaming w PLAY znów najtańszy

05.30.2008 16:20:52 · Opublikowano w PLAY news
Z dniem 2 czerwca br. wszyscy użytkownicy Play mogą dzwonić z zagranicy, najtaniej na rynku, dzięki nowym Letnim pakietom roamingowym, które zostały uruchomione z myślą o wszystkich kibicach piłkarskich. Propozycja dotyczy obecnych oraz nowych abonentów i użytkowników sieci. Klienci mogą aktywować jeden z dwóch pakietów roamingowych: * Pakiet 20 minutowy na 7 dni za 9,80 zł * Pakiet 50 minutowy na 14 dni za 24,50 zł Dzięki nowej propozycji użytkownicy Play mogą dzwonić do wszystkich z zagranicy za jedyne 49 groszy za minutę. - nie do końca. Z zagranicy można dzwonić do wszystkich w sieci Play za jedyne 49 groszy za minutę Istnieje możliwość aktywowania dowolnej ilości pakietów, minuty do wykorzystania sumują się. Data ważności wszystkich aktywowanych pakietów jest wyznaczana przez ostatni zakupiony pakiet. Minuty z pakietów mogą być wykorzystane na połączenia w roamingu do sieci Play z następujących krajów: Austrii, Belgii, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Gujany Francuskiej, Gwadelupy, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Islandii, Litwy, Luksemburga, Łotwy, Malty, Martyniki, Niemczech, Norwegii, Portugalii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, Węgier, Wielkiej Brytanii, Włoch. W przypadku oferty Play Karta, Nowy Play na Kartę, Play Mix oraz Nowy Mix w Play pakiety nie będą mogły być wykorzystywane na połączenia wychodzące ze Szwajcarii, Malty, Gujany Francuskiej, Martyniki oraz Gwadelupy. Pakiety można aktywować wybierając i zatwierdzając na klawiaturze kod *111*14*1 # dla pakietu 20 minut lub *111*14*2 # dla pakietu 50 minut. Można również wejść na stronę http://www.moj.playmobile.pl/, do centrum zarządzania (Play24) i aktywować usługę. Aktywowanie pakietów jest bezpłatne. Opłata za pakiet w przypadku oferty Play Abonament oraz Nowy Play Abonament naliczana jest poza abonamentem. W przypadku oferty Play Karta, Nowy Play na Kartę, Play MIX oraz Nowy MIX w Play opłata pobierana jest ze środków dostępnych na koncie. Oferta „Letnie pakiety roamingowe" obowiązuje od 2 czerwca do odwołania. Regulamin promocji: Regulamin (plik pdf)
Źródło:

11 komentarze dla wpisu “Roaming w PLAY znów najtańszy”

 1. wiklef napisał:

  Świetnie, Play znowu tnie ceny! 🙂

 2. A do kiedy trwa promocja – chodzi mi o dzwonienie z (trz)ech 🙂

 3. ważne aby pamiętać że minuty z pakietów mogą być wykorzystane na połączenia w roamingu do sieci Play. Taki 20 minutowy pakiecik jest w sam raz na zagraniczny wypad wakacyjny, zakladajac ze nie potrzebujemy wisiec na telefonie zbyt dlugo podczas podrozy.

 4. I po co to rozróżnianie abo i karty/mixa?

 5. szkoda że tylko do play, bo bym wzial bez zastanowienia…trudno, zostanie mi 2zł za min 😛

 6. “(…) pakietom roamingowym, które zostały uruchomione z myślą o wszystkich kibicach piłkarskich.”

  Play mógłby tylko przestać się wygłupiać z takimi ‘wzniosłymi’ stwierdzeniami, że to z takiego czy owego powodu ten pakiet… nie tylko ten zresztą, bo jest to conajwyżej śmieszne. Co ma wyjazd np. do Islandii czy na Łotwę z Euro2008 ;p

 7. Fajna sprawa, bo można z zagranicy tanio dzwonić do Polski. Mój brat będący teraz w Grecji aktywował ten pakiecik. W odpowiedzi dostał SMSa potwierdzającego zamówienie “pakietu narciarskiego”, a więc widać że to odświeżenie promocji zimowej, tylko pod inną nazwą.

 8. przyda sie dla tych na euro :DDD

 9. Co z tego jak we włoszech nie działa bo nie ma zasięgu TIM, a w Austri bardzo słabo 🙁

 10. Jak to nie działa. Byłem tydzień temu we Włoszech i no problem. To samo Austria.

 11. czy wiecie gdzie można dostać te tanie startery play po 3 zł?
  one chyba nie są w sprzedaży wcale????
  http://pablik.pl/analizy/starter/

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.