BlogPlay.eu

Prima aprilis – wyjaśnienia

04.01.2008 23:05:24 · Opublikowano w PLAY news
Jak co roku troszkę namieszaliśmy więc teraz przydało by się to sprostować :P BlogPlay i CenterNET Niestety nie będziemy pisać dla przyszłego operatora CenterNet chociaż było by to zapewne bardzo ciekawe zajęcie. (Może ktoś z CenterNETu chciały mieć takiego bloga firmowego??) Cykl wywiadów z ważnymi osobami z Play Czytając komentarze do tego newsa na naszych buziach co chwilę pojawiał się uśmiech :) Artur Jarząbek nie jest pracownikiem Play. Jest za to naszym moderatorem na forum oraz redaktorem na blogu a jest nick to superneo :P Oto wyjaśnienie jakie napisał:
No i nastało rozwiązanie zagadki. Prawda jest taka, że Artur Jarząbek to ja czyli NEO lub jak kto woli Superneo z forum. Pracowałem w Play ale niestety nie dorobiłem się takiego wysokiego stanowiska. Nie pracowałem na stadionie, nie mam firmy remontowej, nie znam klubu “Tęcza”, tym bardziej nie jestem trenerem. Ale Misia oglądałem :) Nie pracowałem w lombardzie ale pomysł spoko. Pracowałem w Erze :) Co do XPERII to faktycznie miałem ten telefon na myśli. Co do nagości to.. eh wiadomo jak jest :) Gratuluję. Tak czy inaczej Prima Aprilis.
Internet w Play - laptop, aktywacja, modem Niestety też nie prawda chociaż zapewne dla nas wszystkich była by to bardzo ciekawa oferta na którą sam bym się skusił :) Tak się tak dzisiaj zastanawialiśmy czy coś z tego co opisaliśmy wejdzie do oferty tak jak w ubiegłym roku abonament Play 30 które istnieje do dnia dzisiejszego :) P.S. Prima aprilisowe newsy zostały odpowiednio otagowane
Źródło:

7 komentarze dla wpisu “Prima aprilis – wyjaśnienia”

  1. z okazji Prima Aprilis wszystkie moje komentarze są usuwane ?

  2. No tak! 2 z nich obstawiałem, ale na to, że news “wywiad” również był żartem nie wpadłem 😛 Gratuluje udanego żartu 😀

  3. To raczej oczywiste, jak tak to jest srednio 1 new’s na 4-5 dni a tu nagle 3 ;/.

  4. A ja mam takie OT: Czy ktoś dostał 1 kwietnia ten zapowiadany Bonus za doładowanie?

  5. caurfmyrna napisał:

    check this link, for more for less

  6. I look after such information a whole lot.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.