BlogPlay.euMarcin Gruszka – O podejściu PLAY do marketingu @ Barcamp #7

03.31.2008 12:47:13 · Opublikowano w PLAY news
Spotkania Barcamp Poznań nawiązują do popularnej na całym świecie formuły barcamp i umożliwiają transfer wiedzy, wymianę doświadczeń oraz nawiązywanie kontaktów na przykład w celu póżniejszej realizacji wspólnych projektów. Organizator, firma Netguru.pl nie ukrywa, że inspiracją do organizowania tego typu spotkań w Poznaniu jest niezaprzeczalny sukces podobnych spotkań we Wrocławiu, w Warszawie oraz w kilku innych miastach Polski. Tym co wyróżnia spotkania typu barcamp od konferencji poświęconych Internetowi jest przede wszystkim nieformalny, otwarty i interaktywny charakter oraz brak wyraźnego podziału na prezentujących i słuchaczy. Uczestnicy zadają pytania dotyczące prezentacji oraz dzielą się własnymi wnioskami i przemyśleniami. Prezentacje przedstawiane podczas spotkań mają zwykle formę analizy przypadku konkretnego przedsięwzięcia internetowego i często stanowią cenne źródło informacji dla tych uczestników. Tematyka przezentacji obejmuje bardzo szeroki zakres zagadnień. Począwszy od aktualnych trendów w Internecie, nowo powstałych serwisów i ich założeń biznesowych, promocji w sieci i e-handlu, skończywszy na takich zagadnieniach jak szukanie inwestora branżowego dla własnego projektu oraz strategie ekspansji i rozwoju. Podczas ostatniego spotkania rzecznik PLAY – Marcin Gruszka opowiedział o podejściu PLAY do marketingu.
SlideShare
Źródło: Barcamp.pl
Źródło:

5 komentarze dla wpisu “Marcin Gruszka – O podejściu PLAY do marketingu @ Barcamp #7”

 1. Supersamiec napisał:

  Hehe, są propsy dla Łukasza 🙂
  No i jest zapowiedź tańszego netu, nareszcie!
  Z drugiej strony: co to sieć, co zmienia rzecznika 5 dni przed startem. Ciekawe co pani Sawicka nabroiła 😉

 2. Kurcze, swietny byl marketing nadchodzi4, az przyjemnie bylo sobie przypomniec to wszystko co wtedy stworzyli no i te niesamowita atmosfere, ktora udalo im sie wykreowac. Ah, to se ne vrati… Az szkoda! :/

 3. Podejście pleju do marketingu objawiło się wczasniejszym, bezprawnym wyłączeniem starterów “świątecznych”.

 4. Cenzura na blogu działa!!!!!!!!!!!! PRL wrócił!!!!!!

 5. majkel napisał:

  hm…ale agresywnie :> no nic zawsze gdzies znajdzie sie ktos niezadowolony 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.