BlogPlay.eu

Kolejne nagrody dla PLAY

02.29.2008 10:50:25 · Opublikowano w PLAY news
PLAY otrzymał nagrody Mobile Internet „Wirtualne Telefony” w dwóch kategoriach „Debiut Roku 2007” oraz „Wydarzenie Roku 2007” wraz z pozostałymi trzema operatorami. Multimedialny operator telefonii komórkowej znalazł się także na liście nominowanych w do nagrody Impactor w kategorii „Najbardziej Podziwiany Reklamodawca Roku 2007”. 28 lutego w Klubie Dekada w Warszawie odbyła się coroczna VII Gala Mobile Internet. Impreza jest podsumowaniem roku dla całego rynku teleinformatycznego dokonywanym przez branżowy magazyn Mobile Internet. Biorą w niej udział przedstawiciele operatorów telefonii komórkowej i stacjonarnej, dostawcy Internetu, producenci sprzętu telekomunikacyjnego i informatycznego, dostawcy oprogramowania oraz przedstawiciele mediów. Redakcja przyznała liderom rynku statuetki „Wirtualnego Telefonu”. PLAY otrzymał tytuł „Debiutu Roku 2007” – „za długo oczekiwane pojawienie się na rynku, wywołanie rewolucji cenowej i promowanie multimediów w telefonii komórkowej”. Czterej operatorzy - Polska Telefonia Cyfrowa, PTK Centertel, Polkomtel i P4, operator sieci PLAY – otrzymali wspólną nagrodę w kategorii „Wydarzenie Roku 2007” - „za porozumienie ponad podziałami, podjęcie działań mających na celu wprowadzenie wspólnego standardu mobilnej telewizji i mobilnych płatności”. PLAY znalazł się także na liście nominowanych do nagrody Impactor w kategorii Najbardziej Podziwiany Reklamodawca Roku 2007. Jest to X edycja nagród dla Najbardziej Podziwianych Osób oraz Firm branży mediowej i reklamowej. Gala odbyła się 28 lutego w Klubie Palladium.
Źródło:

4 komentarze dla wpisu “Kolejne nagrody dla PLAY”

  1. „Wirtualne Telefony” myslalem ze za to dostali nagrode heheheheheheheheh

  2. A ja słyszałem, że Play wprowadza kolejne wirtualne telefony
    SE, Nokie i inne najnowsze. Można je było podziwiać na targach w Barcelonie. I nowość. Tylko w Play. Abonament za złotówkę i wszystkie tel za 1. Oczywiście wirtualne 🙂

  3. no no… gratulacje play 🙂

  4. Fiu fiuuu 😉

    No za to promowanie multimediów w komórce, to im się należało..
    O ile wygodniej się podróżuje np gdy można sobie po wapie pochodzić, wpis na blogu zrobić itp..

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.